A nyní to mají studenti ZADARMO…

I nám v naší společnosti DR.OPTIK je jasné, že začátek školního roku sebou nese nejen radost z nástupu našich dětí do školy, ale znamená také zvýšené výdaje, které každý nový školní rok přináší…

Abychom ulevili těm žákům a studentům, kteří ještě kromě školních pomůcek, potřebují nové brýle, přicházíme s novou neuvěřitelně výhodnou akcí.

Po dobu dvou měsíců, od 1. září do 30. října, budou mít žáci a studenti vybrané brýlové obruby ZDARMA.

Stačí koupit výborné značkové brýlové čočky Rodenstock, které jak jistě víte, jsou Mercedesem v brýlových čočkách a brýlové obruby, na kterých najdete pastelku, dostanete zadarmo.

zadarmo1

To je náš dárek všem žákyním, žákům, studentkám a studentům do nového školního roku.

Dali jsme si velmi záležet na výběru obrub do této akce a myslíme si, že si vybere opravdu každý…

zadarmo2

Vždyť do výběru je zařazeno více než 80 kvalitních obrub pro větší děti a studenty.

Na výběru brýlových obrub se podíleli nejen naši zkušení vedoucí provozoven, kteří dobře vědí, co naši mladí zákazníci potřebují, ale i optometristé, kteří mnohé studenty pravidelně vyšetřují.

zadarmo3

V nabídce najdete krásné plastové brýle, což je trend mladých lidí na západ od našich hranic. Protože mladému obličeji prostě výrazné plastové obruby sluší a dnes je trendy prostě brýle přiznat a použít je jako hezký módní doplněk.

zadarmo4

Ale pokud někdo dává přednost klasice a nemá odvahu si vzít výrazné brýle, jistě ho uspokojíme modely, které jsou zajímavé drobnými barevnými doplňky a jednoduchým tvarem. Stanou se pak přirozenou součástí každého obličeje.

zadarmo5

Na tuto akci jsme zvolili odlehčené modely španělské výroby, jež více vyhovují dětským obličejům a pro děti jsou velmi pohodlné. Španělská značka VIVID, která je doporučena pro tuto akci, je plně v souladu s tím, co mladí lidé rádi nosí. Ne nadarmo je španělský design špičkou ve světě brýlových obrub.

zadarmo6

Prostě každý pro svou ratolest bude od 1.září hledat pastelku na brýlové obrubě…

Vážení zákazníci,

Vážíme si Vaší důvěry a přízně a tak je pro nás důležitá Vaše spokojenost. Proto jsme pro Vás připravili nejen kolekci krásných obrub pro tuto výjimečnou akci, ale také příznivou cenu.

Celé tyto krásné brýle, včetně odborného vyšetření pro studenty, spolu s individuálním vyměřením brýlových čoček, Vás vyjdou pouze na 1690 Kč.

A to se jistě vyplatí….vždyť sami dobře víme, že brýle v rukou našich dětí nejsou nerozbitné….Chceme Vám tedy nabídnout krásné brýle, přes které Vaše děti skvěle uvidí a ještě je budou nosit rády. A to je jistě i Váš cíl.

zadarmo7

Přijďte se k nám přesvědčit, že na Vaše děti myslíme tak jako Vy….a hledejte brýle s pastelkou…

Seznam dalších článků