A opět se školíme…

Ve dnech 3. a 4. října letošního roku proběhlo další školení našich pracovníků a pracovnic v krásném prostředí školícího střediska v Nesuchyni u Rakovníka.

01

Cílem bylo prohloubit odborné vědomosti před nastávajícími akcemi v měsících listopad 2015 až únor 2016 a prohloubit manuální dovednosti při práci s obrubami pro naše zákazníky. Často k nám chodí s drobnými opravami a tak jsme chtěli naše pracovníky lépe připravit na podobné situace. Cílem je, aby náš zákazník dostal rychlý a odborný servis i této oblasti drobných oprav.

Samozřejmostí je odborné přezkoušení našich zaměstnanců. V této oblasti patříme jistě ke špičce vzdělávání zaměstnanců v optikách v celé ČR.

02
03

A u testů se museli potit opravdu všichni…

Na vzdělávání zaměstnanců klademe velký důraz. MUDr. Madunický osobně přezkušoval naše optometristy, aby jejich znalosti pomohly nejširšímu okruhu zákazníků a aby byly schopni odpovědět všechny záludné dotazy.

04

Pak už jsme pracovali na nových produktech společnosti Rodenstock a učili jsme se je vysvětlovat našim zákazníkům srozumitelně a jasně, aby věděli, co je pro ně nejlepší řešení do jejich nových brýlí.

Součástí jsou i pomůcky, s kterými je práce našich lidí samozřejmostí.

05
06

Důležité je umět se zákazníka zeptat, na co vlastně brýle potřebuje, zjistit jeho představy a potřeby, najít optimální variantu potřeb, užitku a estetiky. To jsme se učili spolu s Ing. Radkem Henikem, odborníkem na komunikaci s klienty. Mimo jiné pracuje pro naše špičkové maloobchodní značky jako je textilní síť Blažek.

07

Součástí byla i živá komunikace. Neboť jak víme, každý zákazník je jiný a je třeba vždy k němu najít cestu.

Velmi zajímavou částí dvoudenního zaměstnání byl i praktický nácvik práce s obrubami.

08

Některou práci s brýlemi zvládnou jen jemné ženské ruce.

09

Zkrátka nejen vědomostmi je náš člověk živ, ale i praktickou zručností. Je nám radostí, že školení opět posunulo náš tým dopředu a že naši lidé jsou opět schopnější při práci pro vás, naše zákazníky….

Budeme rádi, když se o tom přijdete přesvědčit do našich prodejen, kterých je už 26 a v listopadu pro Vás otevřeme další , tentokrát v Lysé nad Labem.

Váš team DR.OPTIK

Seznam dalších článků