Aktuality 1/3

akce-brezen-duben-2018-2
akce-brezen-duben-2018-1
vyherni-listina
vyherce-1
vyherce-2
vyherce-3

Stříbrná neděle dne 17. prosince 2017 ve Slaném…

Již se stalo tradicí, že tyto vánoční oslavy jsou velkou příležitostí setkání našich pracovníků s obyvateli Slaného. Naše milé pracovnice rozdávali sekt i sladkosti po celé hlavní třídě a tak pomáhali vytvořit vánoční atmosféru v celém městě.

Zdarma se podávalo opět před prodejnou svařené víno, cukroví i další občerstvení a vrcholem setkání byl každoroční vánoční koncert s koledami.

stribrna-nedele-ve-slanem-2017-01
stribrna-nedele-ve-slanem-2017-02
stribrna-nedele-ve-slanem-2017-03

Vystoupení se zúčastnilo spousta rodin s dětmi a všichni poslouchali tradiční vánoční skladby. Setkání bylo milým zastavením ve vánočním shonu a všechny příjemně pobavilo.

Jsme velmi rádi, že tato již tradiční setkání získávají na popularitě ve Slaném, o čemž svědčí každoročně rostoucí počty litrů svařeného vína, které rozdáme naším milým zákazníkům.

Tak tedy za rok zase na shledanou a šťastný rok 2018 všem.

stribrna-nedele-ve-slanem-2017-04

PODZIM U NÁS? VE ZNAMEMÍ PŘÍPRAVY LIDÍ…

01-skoleni-jihlava

Jak je u nás zvykem, všichni se v září věnujeme školení na nové produkty a zopakování si znalostí o brýlových čočkách, které budou na prodejnách aktuální s přicházejícím podzimem.

Na fotografii z nás je vidět, že nám počasí 30. září 2017 přálo.

Školení bylo zaměřeno na komunikaci s našimi zákazníky, na vysvětlování složitějších brýlových čoček a na vysvětlení podzimní akce.

A tak se přednášelo…

02-skoleni-jihlava
03-skoleni-jihlava

Poslouchalo…

04-skoleni-jihlava

Pracovalo ve skupinách…

05-skoleni-jihlava

…i zkoušelo formou testů.

Dobře víme, že naši zákazníci si zaslouží dobře připravený personál, který umí zodpovědět každý dotaz.

Neděle 1. října byla věnována zkvalitnění našich prodejních dovedností. Cílem bylo dosáhnout vysoké úrovně znalostí odborného vyšetření zraku a tím správně doporučit krásné a funkční brýle.

06-skoleni-jihlava

Nikdo ze současných optik na trhu nevěnuje takovou pozornost přípravě zaměstnanců jako my. Proto do našich optik chodí pořád více a více zákazníků. Naším cílem je, aby náš zákazník odcházel nejen s krásnými brýlemi, ale i dobře vyšetřen a informován.

A to není jednoduché… vždyť co klient to jiná vada, ale my pracujeme na tom, abyste byli spokojeni v každé z našich 35 provozoven.

Váš team DR.OPTIK

07-skoleni-jihlava

A naše řady pořád rostou…

prodejna-brandys-nad-labem-03

Dnes, 26. června 2017, jsme otevřeli již 35 provozovnu. Tentokrát franšízovou prodejnu v Brandýse nad Labem.

Prodejna je v krásném historickém domě na Masarykově náměstí a novému franšízantovi se podařilo skloubit moderní vybavení prodejny s historickými klenbami domu a vznikla tak velmi hezká stylová prodejna. Již první den nás navštívilo spousta zákazníků a jejich ohlasy, že konečně na náměstí je krásná optika s velkým výběrem obrub, nás jenom potěšila.
V nové provozovně měříme zrak bez čekání a zcela zdarma čtyřikrát týdně a odborně připravený personál je schopen řešit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

I pro ně máme kompletní výběr značkových obrub Ray Ban, Tommy Hilfiger či CARRERA.
Ale myslíme i na ty, co potřebují funkční i esteticky zajímavé brýle za příjemné ceny.

O tom , že prodejna v Brandýse nad Labem je trefa do černého, svědčí i 16 vyšetřených lidí hned první den.
Zkrátka, přijďte se přesvědčit, že na Vás čeká krásná, moderní prodejna s největším výběrem obrub ve městě. Připravili jsme jich pro vás více než tisíc.

A to není vše.
Hned další týden na vás čekají zajímavé akce.
Zkrátka přijďte a uvidíte.

Váš team DR. OPTIK

VZDĚLANOST NAŠICH PRACOVNÍKŮ ROSTE KAŽDÝM ŠKOLENÍM

nesuchyne-2017-01

Ve dnech 19. až 21. května 2017 jsme se opět sešli, abychom zkvalitnili a rozšířili vědomosti našich vedoucích prodejen a optometristů v našem oblíbeném středisku v Nesuchyni u Rakovníka.

Je to neuvěřitelné, ale již připravujeme vedoucí pro 35 provozoven v Čechách a na Moravě.

Příprava našich zaměstnanců je pro nás naprosto klíčová. Chceme, aby naši lidé byli připraveni na všechny vaše otázky a Vy, naši zákazníci jste dostali to nejlepší řešení pro Vaše oči.

Žádná jiná síť prodejen nevěnuje tak intenzivní práci a tolik finančních prostředků na vzdělávání svých zaměstnanců. A my jsme na to hrdí.

nesuchyne-2017-02

Hned v sobotu ráno jsme pracovali s naším důležitým dodavatelem Rodenstock. Tento německý dodavatel brýlových čoček je naprostou špičkou ve svém oboru a my jsem rádi, že spolupracujeme s opravdu kvalitním dodavatelem brýlových čoček a do Vašich brýlí dáváme jen tu nejvyšší kvalitu.

Proto jsme se intenzivně věnovali povrchovým úpravám čoček, aby v době léta, silného slunečního svitu, byly vaše oči správně chráněny.

nesuchyne-2017-03

Vždyť vliv UV záření na naše oči je všeobecně znám a tak naši vedoucí musí umět správně vysvětlit, proč si náš zákazník má koupit kvalitní čočky s ochrannými filtry. A co vše můžeme ještě v ochraně očí nabídnout. Náš zrak je přeci to nejcennější, co ve vnímání světa máme.

A že naše školení bereme vážně, jsou nutné i testy. Ty prověřují naše pracovníky, zda jsou opravdu schopni teorii přenést do praxe.

nesuchyne-2017-04

Velkou pozornost věnujeme také znalostem nového Občanského zákoníku a možnostem řešení reklamací našich zákazníků. Máme jich velmi málo a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, ale musíme dobře znát i legislativu. Proto školení s Ing. Vymyslickým, soudním znalcem v oboru oční optiky, patří vždy k zajímavým setkáním.

Je odborníkem nejen na reklamace, ale i na prodejní dovednosti a tak z diskuse vyjdou naši lidé vždy o něco vzdělanější a připravenější odpovídat i na složité otázky Vás, zákazníků.

nesuchyne-2017-05

Nedělní program byl věnován nastupujícímu létu.

My v očních optikách víme, jak může být slunce nebezpečné. A proto musíme náš zrak chránit. Jednou z cest jsou samozabarvovací čočky TRANSITIONS, světová špička v této oblasti. Chceme, aby naši zákazníci dobře věděli, že u nás pracujeme a prodáváme jen kvalitní brýlové čočky a nepracujeme s nekvalitou z Asie.

nesuchyne-2017-06

Kvalita produktů je klíčová pro naši filosofii prodeje brýlových pomůcek. Jsme nekompromisní jak v kvalitě čoček, tak obrub tak i v přípravě lidí. Prostě jednička na trhu ve všech ohledech.

Vše procvičujeme s lektory po skupinách…

nesuchyne-2017-07

Nebo individuálně pokud to situace vyžaduje.

Prostě příprava jak má být. A o tom, že naše práce není zbytečná se můžete přijít přesvědčit do našich provozoven. Vždyť jsme se nejen dobře připravili teoreticky, ale pro naše zákazníky připravili i 40% slevu na všechny produkty samozabarvovacích čoček TRANSITIONS, včetně multifokálních čoček.
Zkrátka u nás se nakupovat vyplatí…

Váš team DR.OPTIK

nesuchyne-2017-08

DO NOVÉHO ROKU S NOVÝMI VĚDOMOSTMI

Nový rok pro nás znamená nové výzvy a proto nepodceňujeme hlavně vzdělávání našich optometristů.

Vždyť ti nejvíce jsou zodpovědní za kvalitu Vašich brýlí, respektive za vyšetření Vaších očí a nastavení správných dioptrií.

optometriste-clanek-01

Naši optometristé jsou základem úspěchu našich provozoven a my jsme na ně patřičně hrdí.

Neváháme investovat do jejich vzdělávání více než ostatní optiky. Věříme, že se nám to vrátí v přízni našich zákazníků.

optometriste-clanek-02

Proto jsme pro všechny optometristy připravili zdokonalovací školení na měření multifokálních brýlí. Přednášejícím byl zkušený optometrista Bc. Ing. Ivan Vymyslický, soudní znalec a velký odborník na refrakci.

Především naši mladí optometristé si potřebují vyměňovat zkušenosti a poslouchat rady starších a zkušenějších kolegů.

Vždyť chceme všichni, aby náš zákazník byl vyšetřen co nejlépe a odcházel spokojen s našimi službami.

optometriste-clanek-03

Naše společnost klade velký důraz na školení našich pracovníků. Chceme, aby naši pracovníci byli připraveni Vás profesionálně vyšetřit, lidsky s Vámi probrat Vaše potřeby a stanovit optimální estetické i ekonomické řešení.

A to není vždy jednoduché. Věříme však, že bez pravidelného vzdělávání nemůže moderní optika existovat.

Přijďte se k nám přesvědčit, jak profesionálně svoji práci děláme.

optometriste-clanek-04

POŘÁD SE MÁME CO UČIT…

…A PŘITOM VÁM CHCEME VŠICHNI POPŘÁT KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017

Ve dnech 26. a 27. listopadu jsme opět pro naše zaměstnance připravili školení o nových produktech našich dodavatelů brýlových čoček společností Omega Optix a Rodenstock.

A že to byly náročné dva dny, o tom není pochyb. Vždyť na český trh přichází zcela nové čočky pro řidiče, které máme nyní v akci za pouhých 990 Kč a tak je potřeba se připravit na lavinu otázek Vás, našich zákazníků.

nesuchyne-01

Naši zaměstnanci se aktivně zapojovali do debat o těchto vynikajících čočkách pro řidiče za snížených světelných podmínek a proti oslnění. Vždyť většina našich zákazníků řídí vůz a problémy s viděním v noci, za deště či mlze, máme prakticky všichni. Tato speciální čočka ať od jednoho českého dodavatele nebo od druhého německého, nám pomáhá tyto situace lépe zvládnout.

nesuchyne-02
nesuchyne-03

Velkou pozornost jsme věnovali také nácviku prodejních dovedností, abychom uměli správně reagovat i při zátěžových situacích s některými našimi náročnými zákazníky.

nesuchyne-04

Prostě naši vedoucí i optometristé se celý víkend učili, aby odborně stačili novým poznáním v optice.

Zima je za dveřmi, ale my jsme již pro vás, naše zákazníky, řešili kolekci slunečních brýlí na rok 2017 zn. POLAROID. A vybírat bylo z čeho…kolekce bude jako každý rok již na Valentýna, tedy před 14. Únorem na našich prodejnách. Jako jediní nabízíme téměř celou kolekci za nejlepší ceny v republice již od 1390 Kč.

nesuchyne-05

V nabídce budou jak kovové Polaroidy, tak plastové s barevnými čočkami, trendem posledních let.

nesuchyne-06

Značka POLAROID je již mnoho let nosnou kolekcí našich slunečních brýlí a jsme hrdi, že Vám je můžeme nabídnout v takové šíři. U těchto brýlí platí, že poměr cena-výkon je opravdu výborný.

Hodně času jsme strávili praktickým řešením konkrétních případů zákazníků. Hledali jsme pro jednotlivé klienty nejlepší řešení jak po estetické tak po zdravotní stránce…Krásné a dobré brýle je prostě věda…

nesuchyne-07
nesuchyne-08

Naše vedoucí opravdu hledají vždy ta nejlepší řešení pro zákazníka… Chceme pro něho krásné brýle za dobrou cenu.

nesuchyne-09

A protože bez přezkoušení by nebylo školení, tak i my prověřujeme, zda se naši zaměstnanci něco naučili a že celé dva dny , co strávili v učebnách na praktických cvičeních , nebyl ztraceným časem.

Znalosti našich pracovníků jsou totiž základem Vaší spokojenosti při nákupu nových brýlí a pro nás je Vaše spokojenost úplně nejdůležitější v naší práci.

nesuchyne-10

O tom se jistě však přesvědčíte rádi sami. Nezapomeňte, že pořád běží naše Velká vánoční soutěž o elektrokola a elektrokoloběžky…. Je čas se zapojit do konce roku 2016 a zvítězit.

Váš TEAM DR.OPTIK

nesuchyne-11

Chceme pro naše zákazníky to nejlepší

S podzimem nepřichází jen ochlazení a škaredé počasí, ale nás čeká hlavně kontrola výroby u našich dodavatelů. Musíme zkontrolovat, co jsme objednali v Paříži na veletrhu v září ve Francii a podívat se, jak běží výroba pro vás, naše zákazníky.

01

Výroba polotovarů běží na nejmodernějších strojích počítačově řízených, aby všechny velikosti a tvary byly perfektní a výsledek odpovídal Vaším požadavkům a našemu zadání.

Kontrola kvality je standartní součástí naší práce.

02

Dbáme na to, aby naši dodavatelé obrub věděli, že kvalita je pro nás prvořadá a že naším zákazníkům chceme nabízet jen prvotřídní zboží.
Proto trávíme hodně času návštěvami v továrnách, které vyrábí pro naši společnost špičkové obruby.

Odměnou nám je pak Vaše spokojenost. Věříme, že toto úsilí se nám vrátí ve Vašem návratu do našich provozoven při dalších nákupech brýlí.
Pouze málokterá optika si může dovolit tuto náročnou cestu výrobu vlastních obrub, vlastního designu a vlastní kontroly v továrně.

03

Sami vidíte, že každý kus projde náročnou kontrolou a tak je vše precizně opraveno, aby kvalita byla bezchybná. Kontrola každého kusu je povinnost pro každého našeho dodavatele.

04

Každá naše obruba je tak prakticky ruční výrobou. Vidíte, že se vše leští ručně, aby byla barva a lesk pod neustálým dohledem.

Nemůžeme si dovolit, aby obruby, když jsou naším designem, byly každé jiné. Vše musí být perfektní.

05

Závěrečná kompletace je svěřená jen těm nejschopnějším. Dělnice musí dbát na to, aby při kompletaci brýle nepoškodili. Víme, jak jsou naši zákazníci nároční a proto nikde nesmí být ani škrábnutí.

06

Každé sedýlko musí být přesně namontované a upevněné. Preciznost je základ naší práce. Ve výrobě nesmíme nic zanedbat a proto továrny osobně navštěvujeme. Nechceme být jako ostatní, něco pro Vás nakoupit a nevědět o výrobku vůbec nic. Původ výroby, jejich průběh jsou pro nás velmi důležité.

07

Každý kus se musí seřídit, aby vše krásně na obličeji sedělo. Vidíte, že finální výrobky jsou již opracovávány v rukavicích, aby nedošlo k poškození. Prostě kvalita na prvním místě.

08

Potom již následuje závěrečné leštění a tisknutí našeho loga a zboží je po několikanásobné kontrole posláno do našich provozoven, kde čeká na svého zákazníka.

09

Přijďte se podívat, zda jsme odvedli dobrou práci a zda jsme pro Vás připravili zajímavou kolekci.

Návštěva španělské firmy MULTIOPTICAS v Madridu

Prázdniny skončily a tak jsme vyrazili 5. Září na nákup do Madridu, kde sídlí jedna z největších optických firem v Evropě a zcela jistě největší ve Španělsku. Má celkem 600 provozoven ve Španělsku a celkem 800.000 ks brýlových obrub skladem.

01
02

Nové kolekce doplňuje průběžně celý rok a tak jsem ještě před veletrhem v Paříži, který se koná za 14 dní, chtěli v klidu nakoupit na podzimní trh.

Zajímaly nás především brýlové obruby pánské kovové, kterých prodáváme v tomto roce velké množství a tak chceme být pro naše zákazníky připraveny. Ale modelů krásných bylo spousta…

A to jak pro ženy tak muže, plastové i kovové…

03

Málokdo ví, že vrcholem designu v brýlových obrubách není Itálie, ale Španělsko a tato firma je toho přímým důkazem. Mají svá návrhářská studia a pracuje podle nejnovějších trendů světa mody a sami trendy brýlových obrub určují. To zajímavé je, že se nesnaží prodávat za vysoké ceny, ale snaží se brýlové obruby preferovat jako módní doplněk ve stylu firem ZARA a tedy za příznivé ceny nabízet opravdu to nejmódnější co na trhu je.

04

Můžeme hrdi říci, že se plně s touto filosofií ztotožňujeme a také ji prosazujeme na našich prodejnách.

Proto tyto všechny krásné obruby stojí pouhých 2190 Kč na našich prodejnách a o jejich kvalitě se musíte přesvědčit zkrátka sami…Nejedná se o levné brýle z Asie, ale o krásné téměř šperky, které se stanou opravdu kvalitním a luxusním doplňkem každého zákazníka…

Prostě tyto brýle musíte vidět…

05

Další pro nás radostnou zprávou je, že jsme jedinou společností a obchodní sítí, která má tyto krásné brýle v nabídce.

Můžete je nakoupit pouze u nás a to za opravdu dobrou cenu. Nemůže se Vám stát, že jimi bude zaplavena každá optika, ale tato firma si své partnery bedlivě vybírá, aby se jejich napodobeniny neobjevily u pochybných dovozců z Asie.

I my velmi dbáme na kvalitu našich produktů a tak se potkali dva silní partneři. Výsledek našeho nákupu již příští týden najdete v našich prodejnách.

Váš team DR. OPTIK

06
07
Seznam dalších aktualit