Alain Boulas ve Slaném

Máme velkou radost, že v těchto dnech do našeho sídla ve Slaném zavítal špičkový francouzský designer brýlových obrub Alain Boulas, jehož modely nosí špičky francouzského uměleckého a politického života. Ano, je to majitel značky Chamborelle.

boulas1

Naše firma jeho brýle prodává velmi úspěšně také, a tak sám majitel a designer v jedné osobě přijel ,aby nám nabídl ještě před veletrhem v Paříži nejnovější kolekci, kterou teprve v Paříži na konci září tohoto roku bude představovat světové veřejnosti.

boulas2

Je nám velkou ctí, že jeho modely budou v naší společnosti v prodeji již před samotným veletrhem. Patříme opravdu k vybrané skupině prodejen na světě, které mají tuto výhodu. Přitom brýle zn. Chamborelle mají obrovský úspěch v Kanadě, USA , ale i v Japonsku…Alain Boulas je prostě zárukou špičkového francouzského designu, kvalitní ruční práce a jedinečného rukopisu svého designera.

Modely na letošní podzimní sezonu jsou v tlumených barvách a tak krásně budou ladit s podzimními tony barev. Brýlové obruby jsou z odlehčených materiálů a tak neuvěřitelně lehce sedí na obličeji. Přináší pocit jedinečnosti, protože na první pohled zaujmou krásnými tenkými liniemi, jež zjemní každý obličej.

Alain Boulas je skutečnou špičkou a na jeho práci je to dobře vidět. Sám si hlídá ruční výrobu jeho brýlí ve Francii, kde se jeho brýle vyrábí. Noví majitelé jeho brýlí se mají na co těšit, protože zde opravdu platí, že kvalitní práce a luxusní design se pozná na první pohled.

boulas3

Tak tedy na shledanou v našich prodejnách, kde Vám naši pracovníci rádi nejnovější kolekci ukáží již za několik dní.

Váš team DR.OPTIK

Seznam dalších článků