Brýlové obruby

Naše společnost klade velký důraz na výběr obrub v našich provozovnách. Proto se chceme nazývat rodinnou optikou, aby si každý u nás vybral to, co právě hledá.

Na každé naší provozovně najdete minimálně 1000 ks obrub na výběr a to ještě bez slunečních brýlí. Toto Vám nenabídne žádná jiná optika ve Vašem městě. Přijďte se přesvědčit sami a uvidíte.

Naši zástupci nechybí, včetně vedoucích provozoven, na žádné větší akci v Evropě, ať už je to veletrh ve Frankfurtu v lednu, Miláně v březnu nebo v Paříži v září. Tam pro Vás vyhledáváme a nakupujeme ty nejmodernější a nejzajímavější kolekce, abyste od nás vždy odcházeli s brýlemi moderními a kvalitními.

Jako jediní přinášíme na český trh kompletní kolekci francouzského návrháře Alaina Boulase značek Chamborelle a Mikita, které vynikají profesionálním zpracováním a originálními nápady.

Jako první přinášíme do ČR v letošním roce novou severskou značku MIKKA určenou pro mladé lidi mající rádi trendové plastové brýle.

V naší nabídce je kompletní kolekce nejprodávanější značky na německém trhu VISTAN, která vyniká vysokou kvalitou a odolností pro větší zátěž brýlí, ale také překvapivě velmi zajímavými cenami.

V nabídce nechybí ani takové značky jako je GUESS , TOMMY HILFIGER, HUGO BOSS, GANT, POLICE, LEVIS či RAY-BAN.

Zkrátka u nás si vybere každý. Ten, kdo hledá nápad, kvalitu, design a nebo zajímavou cenu.

Přijďte se přesvědčit, že najdeme řešení i pro Vás. Vždyť mezi více než 1000 obrubami musíte najít i tu svou.

brylove-obruby