Čeští optici se sešli v Brně na OPTA 2019

Každoroční veletrh v Brně je i pro nás příležitostí konzultovat aktuální otázky optiky a optometrie s odborníky v České republice.

Veletrh OPTA je pro nás možností porovnat aktuální trendy, které sledujeme na veletrzích v zahraničí, a trendy ostatních českých prodejců brýlových obrub. Je pro nás důležité mít v nabídce na prodejnách to nejzajímavější nejen ze světa, ale i od českých dodavatelů.

opta-2019-01

A je pravdou, že i zde jsme pro naše zákazníky vybírali zajímavé obruby. Vždyť estetické hledisko výběru brýlí je dnes stejně významné jako hledisko zdravotní, tedy kvalitní vidění v krásných brýlích.

To je jednoznačný trend dnešní optiky.

Mimochodem musíme konstatovat, že modely, které jsme pro Vás vybrali na veletrhu v Miláně v únoru tohoto roku plně korespondovaly s nabídkou prodejců v Brně. Prostě naše prodejny budou nabízet to nejaktuálnější, co se ve světě nosí. A to není samozřejmost v ostatních optikách. U nás jsme vždy napřed.

opta-2019-02

Pravdou však je, že veletrh OPTA v Brně je pro nás hlavně příležitostí konzultace a přípravy nových akcí s výrobci brýlových čoček na nadcházející sezónu. Vždyť pořád chceme být pro naše zákazníky tou nejlepší volbou při nákupu brýlí.

A k tomu musíme připravit akce, které mají naše zákaznice a zákazníci tak rádi. Naším dlouholetým partnerem ve výrobě brýlových čoček je česká firma OMEGA OPTIX.

opta-2019-03
opta-2019-04

Jsme právem hrdi, že našim zákazníkům nabízíme kvalitní produkty této české značky, a že jejich kvalita je garancí spokojenosti a naprosto minimálních reklamací. S touto firmou spolupracujeme i při prodeji obrub CROCS. Tyto trendové brýlové obruby nejen pro mladé jsou zajímavým zpestřením naší nabídky.

Se společností OMEGA OPTIX jsme ale hlavně připravili výbornou akci, která běží na našich prodejnách nyní. A to je kompletní sluneční dioptrické brýle za pouhých 1790 Kč! To je neuvěřitelná cena za celé sluneční brýle s dioptrickými hodnotami nositele. A dále jsme připravili další akci, která začne od 1. května na samozabarvovací čočky do brýlí s fantastickou slevou. Přijďte se k nám přesvědčit hned začátkem května.

opta-2019-05

Druhým naším významným dodavatelem brýlových čoček je německá firma RODENSTOCK.

Společnost, která jako první na světě vynalezla brýlovou čočku a vyrobila první brýle v dnešní podobě již v 19. století. A protože jsou napřed ve vývoji i dnes, připravili jsme spolu s nimi prodej zcela nové povrchové úpravy brýlové čočky, která je naprostým unikátem z hlediska údržby a zachování čistoty brýlí.

Známe to všichni. Brýle musíme několikrát za den čistit, aby nejen vypadali krásně, ale hlavně abychom přes ně dobře viděli. Protože dosud všechny brýlové čočky mají pórovitý povrch a tím se snáze v těchto pórech zachycují nečistoty a při čištění hrozí logicky i poškrábání.

opta-2019-06

Nová povrchová úprava čočky X-tra clean toto všechno eliminuje. Tato povrchová úprava vytváří absolutně nejodolnější čočku proti poškrábání a proti znečištění. Její povrch je tak hladký, že to i fyzicky cítíte oproti standardní čočce. A tedy se mnohem méně špiní při neustálém používání a také je více chráněna proti poničení.

Prostě německá kvalita opět přináší něco nového. Tuto povrchovou úpravu na Vaše nové brýlové čočky si již můžete koupit na všech našich provozovnách.

opta-2019-07

Veletrh OPTA 2019 je pro nás i příležitostí se porovnávat s ostatními očními optikami. A to nejen ve výběru obrub, nabídce akcí ale i v možnostech přípravy našich zaměstnanců v nejnovějších trendech, jak v estetických otázkách, tak i v nabídce novinek brýlových čoček. Proto jsme dohodli s našimi partnery hned několik školení pro naše odborníky na provozovnách. A to, jak jsme viděli, nedělá ze stávajících obchodních sítí očních optik v takovém rozměru, opravdu nikdo.

Přijďte se o tom všichni přesvědčit do našich prodejen DR. OPTIK.