Chceme pro naše zákazníky to nejlepší

S podzimem nepřichází jen ochlazení a škaredé počasí, ale nás čeká hlavně kontrola výroby u našich dodavatelů. Musíme zkontrolovat, co jsme objednali v Paříži na veletrhu v září ve Francii a podívat se, jak běží výroba pro vás, naše zákazníky.

01

Výroba polotovarů běží na nejmodernějších strojích počítačově řízených, aby všechny velikosti a tvary byly perfektní a výsledek odpovídal Vaším požadavkům a našemu zadání.

Kontrola kvality je standartní součástí naší práce.

02

Dbáme na to, aby naši dodavatelé obrub věděli, že kvalita je pro nás prvořadá a že naším zákazníkům chceme nabízet jen prvotřídní zboží.
Proto trávíme hodně času návštěvami v továrnách, které vyrábí pro naši společnost špičkové obruby.

Odměnou nám je pak Vaše spokojenost. Věříme, že toto úsilí se nám vrátí ve Vašem návratu do našich provozoven při dalších nákupech brýlí.
Pouze málokterá optika si může dovolit tuto náročnou cestu výrobu vlastních obrub, vlastního designu a vlastní kontroly v továrně.

03

Sami vidíte, že každý kus projde náročnou kontrolou a tak je vše precizně opraveno, aby kvalita byla bezchybná. Kontrola každého kusu je povinnost pro každého našeho dodavatele.

04

Každá naše obruba je tak prakticky ruční výrobou. Vidíte, že se vše leští ručně, aby byla barva a lesk pod neustálým dohledem.

Nemůžeme si dovolit, aby obruby, když jsou naším designem, byly každé jiné. Vše musí být perfektní.

05

Závěrečná kompletace je svěřená jen těm nejschopnějším. Dělnice musí dbát na to, aby při kompletaci brýle nepoškodili. Víme, jak jsou naši zákazníci nároční a proto nikde nesmí být ani škrábnutí.

06

Každé sedýlko musí být přesně namontované a upevněné. Preciznost je základ naší práce. Ve výrobě nesmíme nic zanedbat a proto továrny osobně navštěvujeme. Nechceme být jako ostatní, něco pro Vás nakoupit a nevědět o výrobku vůbec nic. Původ výroby, jejich průběh jsou pro nás velmi důležité.

07

Každý kus se musí seřídit, aby vše krásně na obličeji sedělo. Vidíte, že finální výrobky jsou již opracovávány v rukavicích, aby nedošlo k poškození. Prostě kvalita na prvním místě.

08

Potom již následuje závěrečné leštění a tisknutí našeho loga a zboží je po několikanásobné kontrole posláno do našich provozoven, kde čeká na svého zákazníka.

09

Přijďte se podívat, zda jsme odvedli dobrou práci a zda jsme pro Vás připravili zajímavou kolekci.

Seznam dalších článků