DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

Každoroční zlatá neděle

Již se stalo ve Slaném příjemnou tradicí se každoročně rozloučit s našimi zákazníky na zlatou neděli před naší optikou na hlavní třídě. Ani 22. prosince 2019 tomu nebylo jinak.Pro naše zákazníky jsme připravili občerstvení v podobě svařeného vína, nealkoholického punče a vánočkyJe pro nás velkým potěšením, že již od deváté hodiny si pro milé občerstvení chodilo spoustu lidí, kteří si již na tuto tradici zvykli. V 10.00 hod. dopoledne začal tradiční vánoční koncert dechové hudby.

Zazněly klasické české vánoční koledy a nejen děti zpívaly společně s živou hudbou. Počasí nám přálo a tak nikomu nebyla ani velká zima.Téměř 40 minutové vystoupení kapely mělo velký úspěch.A lidi pili a pili až vypili 65 litrů svařeného vína. Snědli více než deset vánoček a také spousta litrů punče bez alkoholu. Prostě krásná zlatá neděle pro naše zákazníky, ale nejen pro ně. I pro obyvatele našeho města Slaný, kterým všem přejeme krásný a šťastný nový rok 2020.

Váš tým Doctor Optic