DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

Konečně velký veletrh MIDO 2022

Ve dnech 30. dubna až 2. května 2022 se opět v italském Miláně uskutečnil největší veletrh pro oční optiky, optometrii a oftalmologii v Evropě.

A my jsme nemohli chybět, abychom pro Vás vybrali zajímavé novinky.


A bylo z čeho vybírat… Nabídky světoznámých firem byly velmi široké a tak bylo těžké najít to nejlepší pro náš český a slovenský trh.

S velkou radostí můžeme říci, že jsme získali generální zastoupení evropské značky AMBROSSI pro naše trhy a brzy na prodejnách si budete moci koupit jejich novinky.

A zvláště ženy si výběr nádherných modelů užijí.

Tato firma přišla jako první se samozabarvovacími obrubami. V místnosti lehce transparentní, na slunci v plné barvě. Nádherné brýle tím získávají úplně jiný rozměr. Jak to vypadá vidíte na imitaci slunečního svitu na prostřední části brýlí.

Posuďte sami, zda by se Vám takové brýle líbily. My z nich byli nadšeni a věříme, že zaujmou i Vás, naše zákazníky.

Vzhledem k naší spolupráci se společností HAIMA ohledně její podpory dětí s onkologickým onemocněním nás zajímaly i dětské brýle.

A našli jsme úžasné modely ve vynikající kvalitě.

Tyto a další najdete také již brzy v našich prodejnách a věříme, že zaujmou i naše nejmenší zákazníky.

Pro děti jsme nakoupili i naše osvědčené SWING brýle. Ty jsou populární mnoho let, protože jsou ohebné a pro děti téměř nezničitelné, což ocení hlavně rodiče.

A na závěr se chceme pochlubit naším úplně novým projektem, který chystáme několik let s italskou rodinnou firmou a tím je:

OPTICS FOR FUTURE

Jako první v České i Slovenské republice představíme 120 druhů brýlí a 600 barevných kombinací, které si pomocí softwaru bude moci každý zákazník individuálně zadat do výroby v Itálii a do týdne mu přijdou jeho hotové brýle včetně i třeba vlastního nápisu na brýlích.

Věříme, že tento nápad zaujme mnoho kreativních zákazníků, kteří si tak budou moci nechat vyrobit zcela individuální a originální brýle podle svých představ.

A to není zdaleka vše, co jsme pro Vás připravili na tomto úžasném veletrhu, který posouvá svět optiky opět o několik let dopředu. Další novinky budete moci vidět již brzy na našich prodejnách.

Přijďte se podívat

Váš tým DOCTOR OPTIC