Kvalita Vašich brýlí je nám vším…

V květnu každého roku probíhá mezinárodní veletrh výrobců obrub v čínském WENZHOU.

Tento veletrh je významnou událostí pro všechny producenty brýlových obrub, kteří již ve světě něco znamenají, ale zároveň taky takový start up pro nové továrny. Pro ty, které ještě neznamenají vůbec nic, ale mají velký potenciál do budoucna. A je jasné, že my na takové akci nemůžeme chybět. Veletrh proběhl ve dnech 5. až 7. května 2018 a my jsme pro Vás hledali nové značky a nové tváře.

wenzhou-01
wenzhou-02
wenzhou-04
wenzhou-03
wenzhou-05

Cesta do Číny je pro nás důležitá i z toho důvodu, že některé naše značky vyrábíme v Asii a je důležité vidět výrobu tzv. na živo, abychom mohli ovlivnit produkci, pokud by kvalita neodpovídala našim standardům, které pro Vás, naše zákazníky, dlouhodobě dodržujeme. A můžeme říci, že Vám s hrdostí můžeme doložit, že naše výrobky jsou opravdu na vysoké úrovni. Všechny jsou prakticky ruční prací a každý výrobek podléhá individuální kontrole.

wenzhou-06
wenzhou-07
wenzhou-08

Naše brýle jsou spojovány laserem, aby nedocházelo k nekvalitním spojením obyčejným letováním. Tím předcházíme Vaším případným reklamacím a můžeme kvalitu obrub garantovat. Jak zní název dnešního příspěvku, kvalita Vaších brýlí je nám vším… Velmi zodpovědně kontrolujeme i nanášení barev na obruby a každý kus je ještě včas případně opraven, aby se na naše prodejny dostalo bezchybné zboží. Brýle jsou potom všechny ručně upravovány a kontrolovány, aby veškeré zboží bylo bez nejmenších chyb.

wenzhou-09
wenzhou-10
wenzhou-11

Velkou pozornost věnujeme i balení a čistotě před expedicí. Zkrátka kontrola výroby je nedílnou součástí naší pravidelné práce pro koncového zákazníka, abychom si byli jisti, že obruby, které prodáváme, budou přinášet dobrý pocit a ne problémy z nekvalitní produkce. Kvalita je nám opravdu vším. Nelitujeme finančních prostředků k těmto kontrolám, abychom mohli naším zákazníkům nabízet jen námi prověřené zboží. Takovou pozornost v České a Slovenské republice nevěnuje žádná obchodní síť optik. A my jsme na naši práci právem hrdi.

Pracujeme jen s technicky vyspělými továrnami, které mají zkušenosti s evropským trhem a mají potřebné znalosti i osvědčení.

A výsledek naší cesty? Krásné zboží na cestě do našich provozoven, jak v České, tak i ve Slovenské republice.

Přijďte se sami přesvědčit, jestli jsme v daleké Číně pro Vás pracovali dobře.

Váš team DR. OPTIK

wenzhou-12