Doctor Optic, oční optika, Akce, Dioptrická skla, Zdarma, 1 1 akce, akce1+1

UŠETŘETE na nových brýlích 1380,-Kč!

Pořiďte si v této akci nové brýle a získejte kvalitní a odolná skla značky OMEGA úplně zdarma.

Akce platí jen v níže uvedených městech a jen do vyprodání zásob!

JEDNEJTE PROTO IHNED!

Využijte nejvýhodnější a nejpohodlnější příležitostí jak si ve vašem městě pořídit nové, krásné brýle, a přitom za hubičku.

Váš zrak vám k tomu změříme namístě zdarma. Rezervujte si u nás schůzku snadno a rychle. Stačí kliknout na tlačítko a vybrat si datum a čas:

Navíc můžete získat:

N

Výběr z více než 1000 modelů brýlí na prodejně

Objevte nejširší výběr brýlí ve městě. Garantujeme, že zde máme brýle, které budete milovat.  Brýle opravdu pro každého, každý typ obličeje i věk!
 
N

Měření zraku ZDARMA

Zažijte nejkomplexnější měření zraku u vás ve městě. Snadná online či telefonická rezervace. Získejte okamžitě termín, který vám vyhovuje.

 
N

Vyšetření očí ZDARMA

Užijte si celostní péči o váš zrak. Projděte důkladným vyšetřením očí a využijtte příležitost včasného a profesionálního záchytu očních onemocnění. ZDARMA a IHNED.
 
N

Odborné stylistické poradenství

Nechte si poradit jaké brýle vám lichotí nejvíc a proč. Jsme certifikovaní odborníci ve správném výběru brýlí podle tvaru vašeho obličeje, vašeho fototypu, příležitosti, ale i nálady.
 
N

Servis a čištění brýlí ZDARMA

Zastavte se u nás nechat si své současné brýle opravit, upravit, či vyčistit. ZDARMA.
 

Prostě neváhejte a zastavte se vyzkoušet si nás. Využijte této báječné příležitosti pořídit si nové, krásné brýle za hubičku, ať z nich máte o to větší radost! 😉