Luxusní brýle konečně ve Slaném

Již dlouho spousta našich zákazníků ve Slaném se nás ptá, kdy si budou moci nakoupit luxusní brýle ve Slaném a hlavně kdy konečně si budou moci koupit sluneční brýle Ray Ban. Tak pro všechny máme dobrou zprávu.

Minulý týden jsme otevřeli pro příznivce tzv. velkých značek novou prodejnu DOCTOR OPTIK EXCLUSIVE, kde na vás čekají značky Ray Ban, Porsche, Carrera, Tommy Hilfiger a další.

Jsme tedy jedinou optikou, která ve Slaném prodává Ray Ban sluneční. Máme pro Vás i výjimečnou italskou značku O SIX, která je mírně extravagantní, ale nesmírně slušivá. Pro fajnšmekry tu je i skandinávská značka Helly Hensen, značka špičkové kvality a jedinečného čistého designu.

slany-2-clanek-01
slany-2-clanek-02
slany-2-clanek-03
slany-2-clanek-05
slany-2-clanek-04

Prostě v naší nové prodejně si najdou své i ti nejnáročnější klienti. A to nemusíme snad ani psát, že ceny jsou nižší než nabízí konkurence. A nikdo se nemusí bát, že jde o staré kolekce. Sami se přijďte přesvědčit, že vše jsou nejnovější modely pro rok 2018.

Tuto optiku jsme si otevřeli pro radost naší a hlavně pro radost těch, co mají rádi krásné značkové brýle a chtějí si opravdu vybrat. Samozřejmostí je i to, že Váš zrak zde vyšetříme každý den a ještě Vás u toho pozveme na skvělou kávu NESPRESSO.

Váš Team DR.OPTIK

Seznam dalších článků