MIDO 2013

S přicházejícím jarem se přiblížila největší událost optických veletrhů v Evropě to je veletrh v Miláně,MIDO 2013.

Tento veletrh se konal od 2. do 4. března na výstavišti v Rho u Milána a jako každý rok dělal čest Milánu, městu módy. Představeny byly nejnovější modely všech známých světových značek a opravdu bylo na co se koukat.

mido1
mido2

Naše návštěva měla za cíl doplnit kolekce obrub moderními letními modely, což se nám podařilo a jako jediní představíme během několika dní novou značku na českém trhu MIKKA. Je to v současnosti trendová značka s moderním designem a její kolekce je plně v souladu moderních optických značek. Klenotem této řady jsou nádherné plastové brýle pro mladé lidi a co je zajímavé, cena odráží současnou potřebu neutrácet za krásné věci mnoho peněz.

mido3

Mido 2013 je pro nás také vždy šancí doplnit kolekce slunečními brýlemi. Kromě naší řady POLAROID, kterou najdete již na našich prodejnách od 1. března za cenu 1390 Kč, jsme doplnili naši nabídku dalšími modely německé společnosti . Ty najdete na našich prodejnách od 1. dubna v rámci naši každoroční akce Sluneční dioptrické brýle za 1390 Kč. Tuto jedinečnou akci ocení lidé s dioptrickými brýlemi, kteří chtějí mít kvalitní a přitom levné sluneční brýle se svými dioptriemi. Právě společnost se stane dodavatelem krásných slunečních brýlí pro tuto akci, kdy Vám ve skvělé ceně do slunečních brýlí aplikujeme brýlové čočky s Vašimi dioptriemi.

Takto mohou vypadat Vaše letošní dioptrické sluneční brýle

mido4

Ale naše kroky směřovaly také do stánku francouzské firmy LOCAPLAST. Zde každý rok pro Vás nakupujeme vynikající dětské sluneční brýle. Tato společnost se orientuje hlavně na kvalitní a bezpečné materiály pro naše nejmenší. Brýle mají již na našich prodejnách dobrý zvuk a každý rok mají řadu příznivců.

Zde je jedna z pracovních fotografií této nové kolekce.

mido5

Přijďte se podívat na tyto krásné, hlavně bezpečné brýle z téměř nerozbitného materiálu. Bezpečný produkt je zkrátka mottem práce této dynamické francouzské společnosti. Jejich kolekci prodáváme již čtvrtou sezonu a vždy s úspěchem.

Již tradičně jsme pro naše zákazníky vybírali i kolekci nových dioptrických modelů německé společnosti. Jsme hrdi , že tuto značku zastupujeme na českém trhu my, protože byla v loňském roce vybrána německými optiky jako nejlepší a nejprodávanější značka na německém trhu.Jejich kolekce jsou vždy ,tak jak jsme zvyklí u německých produktů ,vysoce kvalitní,odolné a trvanlivé.Na tyto produkty máme jen ty nejlepší ohlasy.

Všechny novinky této společnosti a i ostatních firem budete moci vidět na našich prodejnách během několika dní. Neváhejte se přijít podívat na nové trendy a krásné brýle do našich prodejen.Vždyť jaro v optikách začíná u nás….