MIDO 2015 …zahřálo sluncem i novými brýlemi…

Ve dnech 28. 2. až 2. 3. proběhl v Miláně největší veletrh optických pomůcek a přístrojů v Evropě. Je jisté, že naši zástupci nemohli na této jedinečné přehlídce nových trendů brýlí pro tento rok chybět.

???????????????????????????????
???????????????????????????????

Prosluněné Miláno sice lákalo spíše k romantickým procházkám, ale na to opravdu nebyl čas. Areál je velmi rozlehlý a tak opravdu projít jenom nabídku nových modelů brýlí zabere spolehlivě dva dny tvrdé práce. To obnáší pro představu, dle použitého krokoměru, 26 km nachozených mezi stánky.

Pokud můžeme říci, co je charakteristické pro letošní modely, dá se říci, že velká rozmanitost a to jak barevná tak i v druzích materiálů.

Tvarově se toho příliš nezměnilo, v oblibě a velmi módní budou opět velké brýle. A to jak sluneční tak i dioptrické.

Tak tedy postupně.

Největším naším dodavatelem i pro tento rok bude společnost VISTAN z Německa. Její modely jsou prostě nadčasové a jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Kdo chce prostě klasické kvalitní německé brýle, je tato firma jasnou volbou.

???????????????????????????????
???????????????????????????????

Brýlí jsme v této německé firmě nakoupili spoustu, protože patří k naší stálé nabídce a hlavně poměr ceny a kvality je zde opravdu výborný. Naši zákazníci to dobře vědí a tak brýle této značky mizí rychle. Samozřejmě jako u každého dodavatele, držíme pravidlo, že na prodejně je vždy pouze jeden model a tak se v daném městě nemohou brýle objevit dvakrát.

Již na podzimním veletrhu v Paříži jsme nakoupili brýle od rodinné firmy ze severní Itálie pod názvem THEMA.

???????????????????????????????

Je to přesně ta volba pro toho, kde chce jedinečné brýle vyráběné v Evropě s velkou péčí o design.

Protože jsme před Vánocemi měli s touto značkou velký úspěch, nakoupili jsme je nyní pro všechny prodejny. Moc se těšíme na spokojené zákazníky, kteří si pro tyto designové skvosty přijdou. Předností těchto brýlí není jen italský design, jedinečné nápady a materiály, ale i cena. Ano, tyto brýle si můžete pořídit již od 1590 Kč. A tím se stávají velkými favority hlavně pro mladé lidi, kteří mají rádi jedinečnost za příjemnou cenu.

???????????????????????????????

Tak tedy přejeme těmto a jim podobným krásným brýlím, aby se našim zákazníkům líbily.

Modely jsou v různých barvách a barevných kombinacích a my máme s touto značkou velké plány.

Připravujeme představení této firmy v samotném článku, protože této značce chceme dát velký prostor. Líbí se nám totiž kvalita, design, nápady….a také přitažlivá cena.

A protože naším cílem je přinášet do prodejen nové a nové značky, které se v České republice neobjevují, tak jsme hledali dále a máme tu pro Vás další novinku. Snad Vás zaujme jako zaujala nás… Je to rakouská kvalitní značka japonského návrháře KIJOTONAKAMURA.

???????????????????????????????
???????????????????????????????

Brýle jsou vyráběny ze speciálních odlehčených materiálů a mají úžasné anatomické tvary. Jinými slovy, perfektně padnou téměř na každý obličej. Budou jistě příjemným zpestřením naší nabídky.

Ale to nejzajímavější jsme tentokráte nechali na závěr. Máme tu čest jako první přivézt do našich prodejen, jako jediní v České republice, značku:

???????????????????????????????

Tato značka, původně z Turecka, přináší zcela nový koncept brýlí. Jsou ohebné a tudíž vhodné pro děti a aktivní sportovce….ale i pro ty, co si sem tam na brýle prostě jen sednou…

???????????????????????????????
???????????????????????????????

Doporučeme zhlédnout video na youtube : SWING EYEWEAR IN DUBAI: http://youtu.be/ZwOTSsEV90M , kde pochopíte, co se s těmito brýlemi dá dělat. Jsou prakticky nerozbitné. Myslíme si, že toto bude mít velký úspěch. A to hlavně u rodičů, kteří mají problém s neustále rozbitými brýlemi svých někdy příliš aktivních dětí ať už ve škole nebo při sportu.

Modely nejsou jen dětské, jsou zde i modely pro dospělé a tak Vás všechny zveme na tuto úžasnou novinku v našich prodejnách. V prodeji budou během 10 dnů..

Zkrátka jsme v Miláně pro Vás pracovali , abychom Vám mohli nabídnout zase něco nového a nemuseli jste se jako v ostatních optikách dívat na pořád stejné modely brýlí, které snad módní byly před mnoha lety. My chceme být optikou pro Vás a je jedno, jestli máte hodně peněz nebo málo a jestli brýlím rozumíte nebo ne. U nás máte jistotu, že najdete jen kvalitní a moderní produkty. A to vše podle našich představ a možností. Rostoucí počet klientů nám říká, že to mnozí z Vás již pochopili.

A jak říkáme, nakupovat u nás se vždy vyplatí….Jsme prostě moderní a akční optika , kde se pořád něco děje…

Váš team DOKTOR OPTIK