MIDO 2016 – Veletrh plný krásných brýlí v Miláně ve dnech 26. – 29. 2.

Přicházející jaro přináší jako každoročně nový ročník veletrhu MIDO 2016 v Miláně a tím spoustu inspirace pro naše nákupy nových jarních kolekcí obrub.

IMG_7273
IMG_7281
IMG_7515
IMG_7269

A bylo z čeho vybírat… všechny značky přicházejí s brýlemi plných barev, nápaditostí v kombinaci barev a prostě s plastovými brýlemi plné slunce a jara. Optimismus zkrátka sálal z každé obruby.

Pokusíme se Vám v několika fotografiích tento optimismus zprostředkovat. Ale je jasné, že přijít do našich prodejen je lepší a pak můžete zkoušet a zkoušet… neboť kolekce, které jsme nakoupili přicházejí již v těchto dnech do prodeje.

IMG_7343
IMG_7389

Dobrou zprávu máme pro rodiče malých ratolestí. Opět jsme nakoupili pro naše nejmenší kvalitní francouzské sluneční brýle LOCAPLAST, které v krátké době budou na prodejnách a jako vždy se po nich rychle zapráší. Není kvalitnějších a cenově dostupných brýlí pro děti na českém trhu.

IMG_7291
IMG_7350
IMG_7289
IMG_7303

Takto je asi zkoušet nebudete, ale buďte si jisti, že jsou pro vaše děti bezpečné a hodně odolné.

S touto firmou spolupracujeme již mnoho let a jejich výrobky jsou zárukou kvality a pohodlného nošení.

Již tradičně jsme nakoupili italské brýle společnosti THEMA ze severní Itálie a jejich kolekce, to je italský špičkový design, kvalitní zpracování a nekompromisní kvalita použitých materiálů.

IMG_7437
IMG_7445

Italský design se nedá popsat, ten musíte cítit. Přijďte se na novou kolekci podívat!

Kolekce obsahuje jak moderní styl unisex, tak klasický pro muže konzervativní i řadu brýlí určenou pro americký trh. Ta vyniká jednoduchostí a čistým designem.

A na závěr novinka:

IMG_7352
IMG_7337

Jako vždy na každém veletrhu hledáme něco úplně nového. Tentokráte představíme značku španělskou. Je to značka MO, která vlastní více než 500 prodejen ve Španělsku. Jsme rádi, že Vám ji můžeme představit poprvé na českém trhu a jednáme o výhradním zastoupení pro ČR. O tom, jestli to má smysl, se přijďte přesvědčit do našich prodejen. My si myslíme, že budete stejně nadšeni jako my.

IMG_7346
IMG_7354

Tato španělská firma představuje mnohaletou tradici a zkušenost, proto jejich brýle jsou velmi pohodlné, mají výraz a okamžitě zaujmou.Budeme rádi, když po jejich shlédnutí a vyzkoušení v našich prodejnách, budete mít stejný názor.

Váš team DR. OPTIK z Milána