MIDO 2017 opět tady…

Ve dnech 25. až 27. února 2017 proběhl další veletrh optiky v Rho, výstavním areálu blízko Milána, MIDO 2017.

mido-2017
mido-2017-2
mido-2017-3
mido-2017-4

Letošní rok potvrdil trendy posledního období, tedy moderní oválné tvary, velké brýle a spoustu barev. Trendy, které si pomalu nachází místo i u našich zákazníků. My jsme pro vás připravili velmi moderní nabídku našich tradičních dodavatelů ze Španělska, kteří plně podporují tuto linii a my jsme jediní, kteří společnost MULTIOPTICAL zastupují na českém trhu.

mido-2017-5
mido-2017-6-2

Přijďte se podívat na krásné obruby za pouhých 2190 Kč.

Ale pro nás bylo na letošním veletrhu nosné téma dětské brýle. A to jak sluneční tak dioptrické. Již tradičně přinášíme na český trh francouzské sluneční dětské brýle LOCAPLAST. Máme radost, že je můžeme našim zákazníkům nabídnout, tak jako každý rok. Jsou již několik let v naší nabídce a francouzský design a kvalita si našla již mnoho dětských zákazníků. Bude tomu jistě tak i letos.

Na našich dětských zákaznicích nám záleží již dlouho a dobře víme, že dětský zrak je třeba chránit.

mido-2017-7
mido-2017-8

Velkou radostí je pro nás také nová spolupráce se známým evropským výrobcem dětských dioptrických brýlí se všemi současnými bezpečnostními prvky. To je nová naše nabídka pro naše zákazníky a jsme rádi, že tyto obruby budeme moci v krátkém čase nabídnout za bezkonkurenční ceny v našich prodejnách.

Společnost SECG nabízí kvalitní ohebné materiály, které jsou zárukou bezpečnosti našich dětí. Na tyto brýle poskytuje všechny atesty na zdravotní nezávadnost a bezpečnost a jistě i proto jsou světovým lídrem ve výrobě dětských brýlí.

Již brzy na našich prodejnách se přijďte podívat se svými ratolestmi.

mido-2017-9

Naším tradičním dodavatelem je také společnost Scorpions. Moderní brýle vysoké kvality.

Moderní brýle za skvělou cenu. To je naše motto a tato firma je naším skvělým partnerem v této filosofii. Vždyť brýle za 1290 Kč jsou výbornou investicí do vaší image. Tyto brýle jsou součástí naší běžné nabídky. Přijďte se na ně podívat.

mido-2017-10

Prostě celý veletrh byl příležitostí vidět novinky i tradiční tvary. Naším dalším dodavatelem, který dodává v ČR jen do našich prodejen, je italská společnost THEMA.

Tentokrát jsme se zaměřili na pánskou kolekci. A opravdu jsme nakoupili krásné brýle.

Přejeme Vám, abyste z nich měli taky tak dobrý pocit jako my a těšíme se na Vás v našich prodejnách DR.OPTIK!