MIDO 2018 v zimním hávu

Létáme na veletrh MIDO do Milána každý rok, ale taková zima jako tam byla letos, ještě nepamatujeme.
Veletrh proběhl ve dnech 24. 2. – 26. 2. 2018.

Přesto jsme jeli pro naše zákazníky čerpat zkušenosti, sledovat trendy a hlavně nakupovat nové brýle.

Tři dny jsme intenzivně pracovali, abychom pro naše zákazníky již na 36 prodejnách našli to nejlepší.

Žádná jiná firma se nestará o módní trendy tak jako naše společnost. Chceme vždy nabízet to nejaktuálnější a trendy modely.

Tím nejmódnějším hitem je jednoznačně velká a ještě nejlépe kulatá obruba.

mido-2018-01-2
mido-2018-02
mido-2018-03
mido-2018-04

Jedním z našich tradičních dodavatelů, na který jsou naši zákazníci zvyklí, je italská společnost THEMA. Jejich výrobky prodáváme jako jediní na českém trhu a to za ceny již od 1.490 Kč. Italský design je absolutní špička a když si spojíme naši příznivou cenovou politiku, vyjde z toho skvělá nabídka pro naše zákazníky. Ale to bychom nebyli my, abychom pro naše zákazníky nepřivezli něco nového.

Tentokrát to je modní značka z Barcelony t.cook:

Málokdo ví, že absolutní špičkou v brýlovém designu je právě Španělsko. Zde vznikají ty nejmodnější trendy a nejnovější modely, které potom ostatní země využívají k inspiraci.

Je velmi obtížné tak získat jakoukoliv španělskou firmu k dlouhodobé spolupráci, protože každá má obavy, že ji bude někdo jen kopírovat. My však získáváme i na evropské scéně.

mido-2018-05
mido-2018-06
mido-2018-07
mido-2018-09
mido-2018-08

Trendy je také květinové či jiné barevné zdobení stranic obrub. Zkrátka ani letos nesmí být brýle nudné. To platí především pro dámskou kolekci. Protože naše zákaznice milují zdobené kovové brýle, nemohli jsme je jako každý rok nenakoupit. Máte se na co těšit.

Novým prvkem, který má obzvláštnit plastové brýle, je stříbrné zdobení. I tyto jsme pro naše zákazníky nakoupili, protože věříme, že se budou líbit a mít úspěch.

mido-2018-10
mido-2018-11
mido-2018-12

Velmi zajímavou nabídku tato společnost vytváří i pro pánskou kolekci pod značkou VALMASSOI.

Věříme, že naši zákazníci hledají krásné brýle. A velkou výhodou našich provozoven je to, že u nás je naši klienti najdou na rozdíl od jiných levných optik, které prodávají výprodejové modely. My si na krásných brýlích zakládáme. Přijďte se přesvědčit.
U těchto italských brýlí to platí mnohonásobně.

Veletrh v Miláně je největší veletrh brýlí na světě. Sem jezdí vystavovat všichni, kdo ve světě optiky něco znamenají. My jsme tu pro naše zákazníky vždy připraveni nakoupit to nejzajímavější.

Je nám líto, že tu nepotkáváme ostaní nákupčí z českých optik. To by nabídka na českém trhu byla mnohem přitažlivější. Ale takto můžete to nejnovější vidět zatím jen u nás.

Máme dobré renomé a naši dodavatelé v nás vidí silné partnery do budoucnosti. Proto s námi rádi spolupracují.

Jsme potěšeni, že i v Evropě si všímají naší rostoucí popularity v České republice a tak neváhají s námi spolupracovat. Věří nám, jako nám věří i naši zákazníci u nás doma. A to je pro nás největší odměnou. Vaše důvěra, že pro Vás děláme to nejlepší.

Vždyť si sami můžete zkontrolovat na webových stránkách konkurence, kdo přiváží na český trh nové modely a kdo skrývá, co prodává od brýlových čoček pochybného původu a kvality až po výprodejové modely, které stojí ve velkoobchodech v Evropě pár Euro, protože je již nikdo nechce… to u nás nenajdete.

Přijďte se k nám přesvědčit, že u nás se nakupovat prostě vyplatí.

Váš team DR. OPTIK