DR. OPTIK s.r.o.

K 13. 03. 2023 jsme přispěli celkem 106 241,68 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

MIDO 2023 – největší optický veletrh světa

Veletrh v Miláně, který proběhl ve dnech 4.-6. února, je nejen největším, ale tento rok i nejnavštěvovanějším v celé své mnohaleté historii.

A na takové akci, jako posledních 15 let, jsme nemohli chybět ani my. Cílem bylo objevit nové trendy v nabídce dioptrických brýlí. Podle těchto trendů pak vymýšlíme nové modely dioptrických brýlí privátních značek naší společnosti DR. OPTIK. Dioptrické brýle naší společnosti vždy odráží nejmodernější trendy, které vytváříme společně s našim designovým studiem v Barceloně.

Naším tradičně silným partnerem, který tvoří skutečně top produkty brýlí, je francouzská značka Chamborelle. Jejich brýle prodáváme výhradně v naší síti očních optik za zajímavé ceny již od 2990 Kč. Francouzský šarm, japonské kovy, korejské barvy. To je trojkombinace, které se nedá odolat. Dvojité rámečky jsou jednoznačně top trendem letošního roku.

Tyto špičkové modely najdete již od příštího týdne na našich prodejnách v celé republice.

V plastových dámských brýlích dále pokračuje trend dvoubarevných brýlí s jemným přechodem. Tato kombinace je velmi populární již 2 roky a všechny světové značky tento trend kopírují i do letošních kolekcí. Ženám velmi sluší, jsou zajímavé, výrazné a tím velmi oblíbené i v našich očních optikách.

Zajímavý je i tento tvar, velké brýle jsou velmi pohodlné pro oči zákazníka a jsou tak i zajímavým doplňkem celkového outfitu nositelky.

A jak vidíte, výrazné dioptrické brýle podobných tvarů představily i velké optické značky.

Našim stabilním dodavatelem je i významná italská společnost POLAR. Ta je známá opravdu moderním, často odvážným designem. I my jsme pro naše mladé zákaznice vybírali řadu slunečních brýlí.

A že bylo z čeho vybírat….

Firma POLAR také přišla s novým přístupem k materiálům, z kterých své plastové brýle vyrábí. Tyto jsou poté, co doslouží svému účelu, snadno rozložitelné v přírodě a jsou tedy eco friendly. Je nám ctí, že tyto výrobky v Čechách budeme prodávat jako první.

Budou krásně balené i se vzorkem materiálu, z kterého jsou vyrobeny a naše prodejní cena bude pouze 1990 Kč. Modely jsou velmi zajímavé, moderní a jak je u nás standardem, za dobrou cenu.

Již tradičním dodavatelem se stává značka AMBROSSI. A jejich modely umí vždy zaujmout. Jsou žensky výrazné, atraktivní a umí podtrhnout výraz osobnost sebevědomé ženy.

Ani jsme nevěděli, co vše pro naše zákazníky Doctor Optic vybrat… Modelů je spousta a věříme, že tato barevná jarní kolekce potěší každého příznivce výrazných brýlí.

Zkrátka MIDO 2023 bylo opravdovou špičkovou přehlídkou toho nejlepšího, co v současnosti optický svět nabízí. Moderní tvary, špičkové materiály, kvalitní zpracování. A to je i směr, který prosazujeme v našich očních optikách. Krásné a funkční dioptrické brýle.

Přijďte se na ně k nám podívat.

Váš tým Doctor Optic