MIDO Milán 2019 veletrh největší inspirace krásných brýlí v Evropě

mido-2019-01

Jako každý rok jsme se účastnili veletrhu v Miláně MIDO 2019. Tento veletrh proběhl 23. až 25. února tohoto roku na výstavišti RHO u Milána.

Tento rok jsme chtěli být připraveni na všechna jednání ještě lépe a tak jsme vzali naše vedoucí provozoven s sebou. Byly nám dobrými poradci se zkušeností každodenního kontaktu se zákazníky.

Vždy naším cílem je připravit pro Vás zákazníky novinky. Brýle, které jsou originální, trendové, jsou výrazem osobnosti a jsou i jedinečné. Žádná firma v ČR se nevěnuje obrubám tolik jako my. Žádná firma na českém trhu není na každém významném veletrhu v Evropě a ve světě jako naše, aby se na prodejnách neobjevovaly staré nemoderní obruby. Prostě u nás máte garanci obrub pouze nových a moderních. U nás jste tam, kde jsou trendy brýle.

mido-2019-02
mido-2019-03
mido-2019-04

Jedním z trendů letošního roku jsou zdobené horní očnice. I my jsme pro Vás tyto brýle objednali a brzy je budete mít možnost na našich provozovnách vidět. A jak všichni víte, naše ceny jsou vždy příznivé. To platí i u největších novinek.

Dalším trendem je retro styl 80. let. I tyto u nás najdete během krátké doby. Ano, brýle s hrazdou.

mido-2019-05

Naším stabilním dodavatelem ze Španělska je firma MO. Společnost má dnes 600 provozoven ve Španělsku a udává módní trendy nejen na Pyrenejském poloostrově, ale v celé Evropě. Jejich modely jsou extravagantní, ale i klasické a my se snažíme pro Vás vybrat to nejzajímavější. A je z čeho vybírat. To posoudíte sami na našich optikách. Jejich nabídka je zajímavá nejen designem, ale i cenami. Přijďte se přesvědčit do našich prodejen.

mido-2019-06
mido-2019-07
mido-2019-08
mido-2019-09

V našich provozovnách se potkáváme čím dál častěji s dětskými zákazníky. Také pro ně jsme vybírali z nové kolekce společnosti SWING. Naši zkušení zákazníci vědí, že to je velmi zajímavá řada brýlí v ceně do 990 Kč. Což je pro naše dětské zákazníky, spíše pro jejich rodiče, velmi přitažlivá cena.

V krátké době bude na provozovnách nová kolekce, která osloví nejen naše malé zákazníky, ale i děti pubertálního věku.

Produkty společnosti SWING zaujmou každého malého zákazníka. Tak jako zaujaly nás.

Zkrátka i letošní veletrh ukázal spoustu novinek a my můžeme říci, že jako jediní Vám je přivedeme i na naše provozovny DR. OPTIK a Vy si je budete moci vyzkoušet a koupit. Protože v našem nákupním oddělení na naše zákazníky myslíme, chceme, aby jste měli nejen funkční, ale i krásné moderní brýle.

Vždyť naši věrní zákazníci dobře vědí. V každé provozovně minimálně 1000 obrub toho nejmodernějšího stylu a za dobré ceny.

Váš team DR. OPTIK, Miláno

mido-2019-10