MIDO Miláno 2014

Blížící se jaro neznamená jen přicházející období nových lásek, ale přináší i největší optický veletrh v Evropě a tím je MIDO 2014 v Miláně. Veletrh probíhá v krásném moderním areálu, který bude hostit v příštím roce EXPO 2015. Tedy Světovou výstavu, která se koná jednou za 5 let a představují se na ní téměř všechny státy světa. I toto dokládá, jakou vážnost tento veletrh má ve světě.

mido141

Zástupci našich společností DR.OPTIK s.r.o. a DR.OPTIK Moravia s.r.o. v Miláně

Cílem naší návštěvy bylo získat informace o nejnovějších trendech v optické módě a dále nakoupit zajímavé modely pro letošní jaro léto a to jak dioptrických brýlí tak i slunečních.

Naše první kroky vedly k našim stálým dodavatelům a to jak do známé německé firmy VISTAN, která byla vloni německými optiky hodnocena jako nejlepší dodavatelská firma obrub na německém trhu a k francouzské firmě Chamborelle. Ta je špičkou francouzského designu a s jejím majitelem jsme pro Vás připravili nádhernou kolekci na letošní jaro. Mimochodem, firma Chamborelle slavila v lednu obrovské úspěchy na kanadském trhu…Přijďte se na jejich kolekce podívat i Vy. Francouzský šarm, cit pro design…to je záruka krásných brýlí….

mido142

VISTAN

To je německá kvalita a jistota dobré ceny…Modely již brzy najdete v naší síti prodejen.

mido143
mido144

A co jsou tedy nejnovější trendy ve světě optických obrub?

Ty jsme studovali na mnoha stáncích světových vystavovatelů. A trendy jsou dva…

Tím prvním je jednoduchost tvarů.

mido145

Jsme velmi rádi, že tuto linii představuje i naše nová značka ze Španělska VIVID, na kterou probíhá tento měsíc reklamní akce. Podrobnosti najdete na našich stránkách a myslíme, že Vás velmi zaujmou…

mido146

Plně v souladu s tímto trendem jsou i další vystavující značky, které u nás již tradičně nacházíte na prodejnách a to jsou ZIGGY, Jean RENO a C ZONE:

mido147
mido148

Tedy do našich prodejen můžete opravdu přijít pro největší hity letošního jara a léta. Máme radost, že i poslední trendy v brýlových obrubách můžete u nás pořídit za velmi přijatelné ceny.

A co je druhým trendem?

Druhý trend, který je zřejmý u všech velkých světových značek, jsou plastové brýle, zpravidla ve dvoubarevných kombinacích.

mido149

Můžeme opět s radostí říci, že počet našich premiových značek roste a že právě reakcí na tento trend přivádíme jako jediní na český trh novou italskou značku 30eeks later.

Jejich modely jsou velmi elegantní a jedinečné. Je určen pro všechny, kteří vnímají brýle jako významný módní prvek a chtějí svými brýlemi zaujmout.

Tyto brýle najdete na našich vybraných optikách již v krátké době. Zásilka z Itálie je již na cestě…Naší snahou je, abyste vždy u nás našli to, co hledáte a to, co je ve světě trendy…My to již víme a Vy to u nás brzy najdete.

A na děti jsme taky nezapomněli.

mido1411

Máme pro ně nejnovější kolekci francouzských slunečních brýlí LOCAPLAST. Tuto značku prodáváme na českém trhu již několik let a maminky vědí, že je to nejlepší řešení pro jejich nejmenší…

A TAKOVÝ BYL LETOŠNÍ MILÁN…přijďte si ho k nám také prohlédnout.