DR. OPTIK s.r.o.

K 13. 03. 2023 jsme přispěli celkem 106 241,68 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Brýlová skla

Kvalita na prvním místě

Používáme pouze značková, velmi kvalitní brýlová skla

Spolupracujeme s českou firmou Omega Optix. Společnost Omega Optix patří mezi přední výrobce a distributory brýlových čoček v ČR a v Evropě. Používá nejmodernější technologie ke zpracování brýlových čoček. V nabídce jejich brýlových čoček naleznete i světoznámou značku jako je Nikon.

V našich optikách Vám nabídneme samozabarvovací skla od americké firmy Transitions Optical, které se Vám zabarví podle intenzity slunce. Toto jsou zaručeně nejrychleji se zabarvující čočky na světě

Novinkou pro řidiče je speciální čočka EyeDrive, která byla navržena speciálně pro vidění bez námahy během dne i v noci bez ohledu na počasí. Technologie Reflect Control minimalizuje nepříjemné odlesky z různých světelných zdrojů a zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek, především za šera, za jízdy v noci nebo při špatném počasí.

Druhým dodavatelem brýlových čoček je německá firma Rodenstock, která představuje technologicky vyspělé produkty výjimečné kvality a je na trhu již více než 135 let.

Jejich novinkou je nová povrchová úprava:  X-TRA CLEAN: EXTRÉMNĚ HLADKÉ, NAPROSTO ČISTÉ
Díky nové povrchové úpravě X-tra Clean je dosaženo mimořádně hladkého povrchu jak z přední, tak i zadní plochy brýlové čočky a výrazně omezuje ulpívání nečistot a zajišťuje dlouhotrvající křišťálově čisté vidění. Tyto čočky jsou velmi odolné vůči vodě a prachu.

Další skvělou novou brýlovou čočkou je: SOLITAIRE® PROTECT BALANCE 2
Redukuje nepřirozeně vysoký poměr modrého světla, které vyzařují displeje a obrazovky notebooků, chytrých telefonů, tabletů a jiných zařízení. Nadměrné množství modrého světla může vést k přetěžování očí a k nespavosti.

Redukce modrého světla díky úpravě Solitaire®Protect Balance 2 vám umožní každý den při práci u monitoru relaxovat a cítit se dobře, neboť napomáhá vyrovnávat váš biorytmus.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.