DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Brýlové obruby

Obruby všeho druhu

Klademe důraz na výběr obrub v našich prodejnách

Naše společnost klade velký důraz na výběr obrub v našich provozovnách. Proto se chceme nazývat rodinnou optikou, aby si každý u nás vybral to, co právě hledá. Na každé naší provozovně najdete minimálně 1000 ks obrub na výběr. Toto vám nenabídne žádná jiná optika ve vašem městě. Přijďte se přesvědčit sami a uvidíte.

Naši zástupci nechybí, včetně vybraných vedoucích provozoven, na žádné větší akci v Evropě, ať už jsou to každoroční veletrhy ve Frankfurtu v lednu, Miláně v březnu nebo v Paříži v září. Tam pro Vás vyhledáváme a nakupujeme ty nejmodernější a nejzajímavější kolekce, abyste od nás vždy odcházeli s brýlemi vašich snů – moderními a kvalitními. Navštěvujeme také pro inspiraci veletrhy mimo Evropu, ať už v Kanadě či v Číně.

Jako jediní přinášíme na český trh kompletní kolekci francouzského návrháře Alaina Boulase značek Chamborelle a Mikita, které vynikají profesionálním zpracováním a originálními nápady. V naší nabídce je i kolekce nejprodávanější značky na německém trhu VISTAN, která vyniká vysokou kvalitou a odolností pro větší zátěž brýlí, ale také překvapivě velmi zajímavými cenami.

V nabídce nechybí ani takové značky jako je GUESS, TOMMY HILFIGER, HUGO BOSS, GANT, POLICE, LEVIS, VOGUE, CARRERA či RAY-BAN. Nově máme také výhradní zastoupení prodeje značky POLAR.

V posledních letech jsme přivedli na český trh i řadu zajímavých privátních značek, které při zachování vysoké kvality a trendovosti vynikají příznivými cenami. Zkrátka u nás si vybere každý. Ten, kdo hledá nápad, kvalitu, design, nový trend a nebo zajímavou cenu. Přijďte se přesvědčit, že najdeme řešení i pro Vás. Vždyť mezi více než 1000 obrubami musíte najít i tu svou.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.