DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Kontaktní čočky

Jak se vyznat v čočkách

Naši optometristi Vám pomohou nalézt nejlepší řešení

Od roku 1961, kdy náš vědec a chemik Otto Wichterle odlil první kontaktní čočky, uplynulo spoustu času. Týmy vědců celá desetiletí vynalézají stále lepší, prodyšnější a komfortnější materiály. Zbavte se předsudků a nemějte obavy z aplikace. Dnes vám můžeme nabídnout široké portfolio měkkých kontaktních čoček z nejmodernějších materiálů od světových firem jako jsou ALCON, JOHNSON and JOHNSON, COOPERVISION, BAUSCH and LOMB a nově japonské firmy MENICON.

Jak se v čočkách vyznat?

Naši optometristé vám pomohou nalézt takové řešení, aby naplnilo vaše osobní potřeby. Díky celoživotnímu vzdělávání, odbornosti a znalosti oboru umíme naslouchat vašim požadavkům a po konzultaci s vámi vyhodnotit, zda budou pro vás nejvýhodnější čočky měsíční, čtrnáctidenní nebo jednodenní. Zda vám doporučíme čočky hydrogelové, nebo silikon–hydrogelové a také zda  jednoohniskové, nebo multifokální.

Vyšetření očí na nejmodernějších přístrojích je u nás samozřejmostí. Zrak je nejdůležitějším smyslovým vjemem, přijďte k nám a my vám nabídneme ty nejlepší výrobky, které jsou v současné době na trhu. Podrobnější informace o kontaktních čočkách vám rádi poskytneme v našich optikách. Spokojte se jen s tím nejlepším!

Těšíme se na vaši návštěvu.

Roztoky na kontaktní čočky a oční kapky

Na všech našich pobočkách můžete rovněž zakoupit roztok pro kontaktní čočky s kyselinou hyaluronovou a oční kapky SWISS EYE CARE za velmi nízké ceny:

Víceúčelový roztok na kontaktní čočky s kyselinou hyaluronovou, 190 Kč/120 ml a 299 Kč/360 ml – pro všechny typy měkkých kontaktních čoček. Roztok slouží k oplachování, čištění, dezinfikování a uchovávání kontaktních čoček. Zároveň odstraňuje proteiny a dokonale hydratuje kontaktní čočku.

Oční kapky, 129 Kč – pro suché, podrážděné či zarudlé oči. Vhodné také pro osoby, které se pohybují často v prašném či klimatizovaném prostředí. Nositelé kontaktních čoček je mohou použít jako lubrikant před či po aplikaci čoček.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.