DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Sluneční brýle

Nemračte se na sluníčko

Všechny naše produkty mají UV filtr

Sluneční brýle se dnes stávají čím dál atraktivnějším módním doplňkem a tak vedle funkce ochrany očí plní úlohu estetickou. Zajímavé sluneční brýle umí podtrhnout výraz vaší osobnosti a tak zaujmout okolí.

Samozřejmostí je ochrana vašeho zraku před UV zářením, proto všechny naše produkty mají UV filtr – narozdíl od brýlí, které koupíte na trhu. Tam řada slunečních brýlí samolepku UV filtr sice má, ale jestli ho skutečně mají, o tom se dá často pochybovat. 

Můžeme s radostí konstatovat, že již několik let přinášíme na český trh francouzskou značku LOCAPLAST, určenou na ochranu zraku i těch nejmenších. Tyto úžasné sluneční brýle jsou vyrobeny z měkčeného plastu švýcarského patentu a dítě si jimi nemůže ublížit, protože jsou krásně měkké. 

Samostatnou kapitolou jsou polarizační brýle, které ještě více chrání váš zrak, zlepšují kontrast vidění např. při sportu či při řízení vozidla a také brání zvýšené únavě vašich očí. 

Asi největší renomé v této kategorii má americká značka POLAROID. Jsme hrdi, že patříme k největším prodejcům této značky v ČR a díky tomu vám můžeme nabídnout i letos jejich kolekci za nejlepší ceny. 

Pro řadu z vás je problém koupit si sluneční brýle, když nosíte i brýle dioptrické. U nás dokážeme skloubit i tyto požadavky. Přijďte se poradit k nám a uvidíte, že krásné sluneční brýle s vašimi dioptriemi nemusí být vůbec drahé. 

Na vybraných prodejnách nabízíme i sluneční brýle značek Ray Ban, Tommy Hilfiger či Hugo BOSS. Jsme výhradními zástupci největšího výrobce slunečních brýlí v Itálii, společnosti POLAR. Nabízíme vždy tu nejnovější kolekci těchto vysoce módních slunečních brýlí.

Pokud dáváte přednost neznačkovým produktům, máme pro vás naši privátní značku slunečních brýlí, kde nabízíme polarizační brýle již od 590,- Kč. I ty samozřejmě splní všechny požadavky kladené na polarizační brýle.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.