Návštěva španělské firmy MULTIOPTICAS v Madridu

Prázdniny skončily a tak jsme vyrazili 5. Září na nákup do Madridu, kde sídlí jedna z největších optických firem v Evropě a zcela jistě největší ve Španělsku. Má celkem 600 provozoven ve Španělsku a celkem 800.000 ks brýlových obrub skladem.

01
02

Nové kolekce doplňuje průběžně celý rok a tak jsem ještě před veletrhem v Paříži, který se koná za 14 dní, chtěli v klidu nakoupit na podzimní trh.

Zajímaly nás především brýlové obruby pánské kovové, kterých prodáváme v tomto roce velké množství a tak chceme být pro naše zákazníky připraveny. Ale modelů krásných bylo spousta…

A to jak pro ženy tak muže, plastové i kovové…

03

Málokdo ví, že vrcholem designu v brýlových obrubách není Itálie, ale Španělsko a tato firma je toho přímým důkazem. Mají svá návrhářská studia a pracuje podle nejnovějších trendů světa mody a sami trendy brýlových obrub určují. To zajímavé je, že se nesnaží prodávat za vysoké ceny, ale snaží se brýlové obruby preferovat jako módní doplněk ve stylu firem ZARA a tedy za příznivé ceny nabízet opravdu to nejmódnější co na trhu je.

04

Můžeme hrdi říci, že se plně s touto filosofií ztotožňujeme a také ji prosazujeme na našich prodejnách.

Proto tyto všechny krásné obruby stojí pouhých 2190 Kč na našich prodejnách a o jejich kvalitě se musíte přesvědčit zkrátka sami…Nejedná se o levné brýle z Asie, ale o krásné téměř šperky, které se stanou opravdu kvalitním a luxusním doplňkem každého zákazníka…

Prostě tyto brýle musíte vidět…

05

Další pro nás radostnou zprávou je, že jsme jedinou společností a obchodní sítí, která má tyto krásné brýle v nabídce.

Můžete je nakoupit pouze u nás a to za opravdu dobrou cenu. Nemůže se Vám stát, že jimi bude zaplavena každá optika, ale tato firma si své partnery bedlivě vybírá, aby se jejich napodobeniny neobjevily u pochybných dovozců z Asie.

I my velmi dbáme na kvalitu našich produktů a tak se potkali dva silní partneři. Výsledek našeho nákupu již příští týden najdete v našich prodejnách.

Váš team DR. OPTIK

06
07
Seznam dalších článků