Návštěva továrny TRANSITIONS v Irsku

Protože společnost DR. OPTIK je největším prodejcem samozabarvovacích brýlových čoček v České republice, byli jsme pozváni k návštěvě továrny a vývojového centra v irském Tuamu ve dnech 6. – 8. září 2018.

Výroba a hlavně vývojové centrum se sem přestěhovala před několika lety z Floridy ve Spojených státech a dnes je na špici vývoje a prodeje těchto specifických čoček. Měli jsme možnost vidět vývoj nových čoček v praxi:

irsko-omega-01
irsko-omega-02

Také nám byly představeny nové barvy, s kterými společnost Transitions přijde v brzké době a měly by oživit nabídku stávajících barev se zaměřením na mladé lidi.
Barvy budou v letních tonech do modrých a růžových odstínů. Dále jsme viděli velmi moderní, téměř plně automatizovanou výrobní linku těchto samozabarvovacích čoček, s kterými jsme na jaře tohoto roku měli velký úspěch u našich zákazníků.

irsko-omega-03
irsko-omega-04

Součástí ukázky byla i odborná přednáška na téma dalších trendů ve vývoji a možnosti prodeje v budoucnosti. Pravdou je, že jsme zde plně pochopili, že proč je společnost TRANSITIONS největší firmou v oblasti samozabarvovacích čoček a proč jejich produkty jsou nejlepší na světě. Je to opravdu množstvím peněz, které investují do inovací a vývoje brýlových čoček.

irsko-omega-05
irsko-omega-06

Zástupci společnosti nám také představili nové logo společnosti, které budeme nyní potkávat ve spojení s touto firmou a jejich produkty.
Ale jistě že nezůstalo jen u výroby… Irsko je také sídlem kvalitní whiskey Jameson. A tak můžeme říci, že oba produkty, jak čočky TRANSITIONS tak JAMESON dělají Irsku dobré jméno.

Z Dublinu Váš team DR. OPTIK

Seznam dalších článků