Nová italská značka DUOMO v prodeji

V těchto dnech přichází do našich prodejen nová italská značka DUOMO, kterou v Čechách budeme prodávat v souladu s naší filosofií přinášet na český trh nové neotřelé značky. Tyto brýle budou k dispozici pouze v naší síti provozoven DR. OPTIK a DR. OPTIK Moravia.

01

Tato značka vychází z tradic výroby brýlí v oblasti Cadore v severní Itálii, kde se brýle vyrábí od roku 1880. Zde vznikla mimo jiné moderní trendová dílna mladých návrhářů pod vedením Alexandra Carnevaliho.

Snaží se vycházet z tradičních návrhů italských designerů a využívat moderní prvky barevných kombinací, které jsou tak populární na současných moderních brýlích. Zároveň přináší velmi zajímavé prvky na povrchu obrub, které je výrazem individuality mladých návrhářů.

Vždyť komu by se nelíbily současné módní brýle z Itálie.
Jsme velmi potěšeni, že jsme mohli přivézt tuto značku po dlouhých jednáních do České republiky a představit její některé modely. Nároky na prodej této italské značky jsou vysoké, a proto nebylo jednoduché získat zastoupení pro prodej této moderní značky.

02
03

Věříme, že jako zaujaly tyto modely nás, zaujmou i vás, naše věrné zákazníky. Jsou zajímavé pro široké spektrum zákazníků. Vhodné jsou jak pro zákazníky, kteří hledají svůj výrazný styl, tak pro aktivní fanoušky moderního stylu života či pro klienty, jež potřebují klasický model brýlí ,ale hledají přeci jen něco specifického.

V základní linii jsme vybrali jak plastové brýle, tak i odlehčené kovové obruby, abychom dali na výběr co nejširšímu počtu zákazníků.

Nemusíme připomínat, že my v teamu DOCTOR OPTIC vždy myslíme na naše zákazníky i cenou… Brýle mají prodejní cenu pouhých 1990 Kč.

04

Zkrátka, žádná slova nestačí k tomu, abychom popsali tuto zajímavou značku. Proto se určitě vyplatí navštívit v průběhu měsíce srpna naše provozovny, aby jste se sami přesvědčili, že DOCTOR OPTIK nabízí vždy něco jiného…Nakupovat se totiž v prodejnách DR.OPTIK vždy vyplatí….

Váš team DOCTOR OPTIK

Seznam dalších článků