DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

Nový věrnostní Junior klub, který pomáhá

Když jsme začínali s první optikou, dali jsme si za cíl pomáhat, ne jen prodávat. O váš zrak pečujeme už přes 20 let a za tu dobu se k nám mnoho z vás spokojeně a opakovaně vrací. To nám dělá nesmírnou radost, protože v tom cítíme smysl. Snažíme se vám pomáhat při výběru vhodných dioptrických brýlí a dalších zdravotních pomůcek zcela individuálně tak, abychom pro váš zrak udělali maximum.

A protože pomáhat nás naplňuje, rozhodli jsme se od 1. 10. 2021 začít podporovat organizaci HAIMA CZ, z. s., která se zaměřuje na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním a jako jediná v ČR funguje nejdéle. Vznikla v roce 1991 na Klinice dětské hematologie a onkologie ve FN Motol v Praze.

Spolek HAIMA CZ pomáhá dětem i jejich rodinám s onkologickým a hematoonkologickým onemocněním po celou dobu nemoci až po návrat do běžného života.

Jak jsme se rozhodli pomoci?

Vytvořili jsme speciální dětský věrnostní program, kde od nás každé dítě do 15 let věku získá svoji věrnostní kartičku, díky které bude mít nejen slevy na nové brýle každý rok, ale z každých zakoupených brýlí přispějeme společně 1 % organizaci HAIMA CZ, z. s.

Za takový dobrý skutek od nás každé dítě zároveň dostane přívěšek ve tvaru sovičky, která mu ho bude připomínat.

Slevy v Junior klubu

  • 30 % na brýlové čočky při nákupu dalších dětských brýlí do 1 roku
  • 15 % na brýlové čočky při nákupu dalších dětských brýlí do 2 let

Přečtěte si další informace o Junior klubu zde.