OPTA BRNO 2013

Měsíc únor je pro optiky vždy ve znamení veletrhu v Brně , kde se letos uskutečnil již 19.ročník mezinárodního veletrhu oční optiky,optometrie a oftalmologie. Bylo malým zázrakem , že tento víkend 22. až 24. února, kdy napadlo snad nejvíce sněhu v letošním roce, přijelo tolik návštěvníků. Navíc v sobotu , kdy dálnice z Prahy připomínala spíše cestu sibiřským údolím, bylo na stáncích vystavovatelů, úplně plno. Z tohoto pohledu to byl pro vystavovatelé velký úspěch. My jsme přijeli navštívit nejen naše hlavní dodavatelé obrub, mezi kterými patří i společnost Metzler, jež zastupuje společnost POLAROID na českém trhu a jejichž sluneční brýle kolekce 2013, od prvního března najdete na našich prodejnách a to již od 1390 Kč, což jsou nejnižší ceny POLAROID brýlí na českém trhu.

opta2

Našim hlavním cílem návštěvy však bylo dojednat nové akce s dodavateli brýlových čoček OMEGA OPTIX a RODENSTOCK na letošní rok. A můžeme všechny naše zákazníky ubezpečit , že se nám podařilo připravit spoustu akcí, které budou mít jistě velký úspěch po celý rok.

Se společností OMEGA OPTIX již od 1. března zahajujeme akci na prodej samozabarvovacích brýlových čoček TRANSITIONS a to za neuvěřitelnou cenu 1900Kč za obě brýlové čočky místo původních 3900Kč. Podrobné informace se dozvíte přímo na prodejnách naší sítě prodejen.

Se společností Rodenstock jsme také jednali o možných akcích, které by potěšili naše zákazníky a k domluvě také došlo.

opta3

O akcích na jejich brýlové čočky Vás budeme včas informovat.

Rádi bychom Vás informovali, že došlo k dohodě o prodeji nejnovějších modelů brýlí značek GANT a GUESS na našich podejnách a to jak slunečních, tak dioptrických. O tom se můžete přesvědčit již během několika dnů opět na našich provozovnách.

Musíme tedy konstatovat , že návštěva našich dodavatelů se pro naše zákazníky vyplatila a že máme tento rok opět nakročeno k mnoha zajímavých produktům a akcím v duchu hesla naší společnosti Krásné brýle nemusí být drahé…

opta1