DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

Optický veletrh v Dubaji 2021

Ve dnech 26. 10. až 28. 10. 2021 proběhl po dlouhé době optický veletrh VISIONPLUS EXPO v Dubaji.

A my jsme tam nemohli chybět.

Výstaviště se nachází na okraji moderní Dubaje a bylo po dlouhé době příležitostí vidět novinky v optickém světě, vidět trendy velkých značek, z kterých se odvíjí i styly brýlí privátních značek.

Velmi nás potěšilo, že naše nové modelové řady plně respektují světové trendy a především naše nová řada SALADO je opravdu v TOP modelech světových značek. To vše za příjemné ceny jak jste u nás zvyklí.

Další dobrou zprávou pro naše zákazníky je, že jsme se dohodli na užší spolupráci s italskou firmou POLAR. Jako jedna z největších optických firem v Itálii nám poskytla výhradní zastoupení pro nové kolekce 2022 a musíme říci, že se to projeví jak v široké nabídce krásných módních brýlí italského špičkového designu, tak i ve výjimečných cenách.

Tyto krásné brýle u nás najdete za pouhých 1590 Kč. A to je na italské brýle opravdu úžasná cena.

Dále jsme rozjednali možnosti spolupráce s novým dodavatelem brýlí pro děti. Ty, především v poslední době, tvoří silnou skupinu našich zákazníků, protože nabízíme absolutně největší výběr dětských brýlí v celé České republice a na Slovensku.

Hlavně pro naše nejmenší jsou vhodné měkké flexibilní brýle se stopery a šňůrkou, které dětem drží dobře na hlavě a díky elasticitě jsou prakticky nerozbitné. A to se hodí pro naše neposedy.

Zkrátka pobyt na veletrhu v Dubaji byl velkým přínosem pro naše prodejny, na kterých nové kolekce budete moci vidět již v nejbližších dnech.

Tým Doctor Optic