OPTICS FAIR WENZHOU, China 2013

Ve dnech 10. až 12. července 2013 proběhl regionální veletrh očních obrub a optických pomůcek v jihočínském městě Wenzhou. Protože část našich akčních produktů vyrábíme v této oblasti podle našich vlastních návrhů, spojili jsme návštěvu veletrhu s kontrolou výroby.

Wenzhou je město s pěti miliony obyvatel a patří k hlavním producentům brýlí pro celý svět. Vyrábí zde i řada firem světového jména, neboť zdejší továrny mají velké zkušenosti s výrobou obrub již mnoho let. Proto také my zde, dle našich designérských návrhů, vyrábíme obruby řady doctor optic, které si získaly velkou oblibu mezi našimi zákazníky. A to především díky vysoké kvalitě, dílenskému zpracování a velmi zajímavé ceně.

wenzhou1

Na veletrhu se představují novinky, které se potom objeví i na veletrzích v Paříži i Miláně a tak je zajímavé je vidět v předstihu a připravit tak nabídku pro naše prodejny dříve než ostatní optiky.

Pravdou je, že stále populární jsou velké brýle, které již několikátý rok vládnou Evropě, ale ty se v Česku moc neprodávají. Bylo zajímavé je vidět na drobných asijských obličejích a byly opravdu dominantním prvkem na tvářích vystavujících. Bohužel u nás se zatím tato móda neprosadila.

wenzhou4

Mnohem zajímavější pro náš trh jsou výrazné, ale menší, plastové brýle. Těch bylo k vidění také celá řada a jistě obohatí naše prodejny o zajímavé kousky obzvlášť pro mladé lidi. Ty mohou těmito krásnými kousky obohatit výraz svých obličejů. Pro mladé lidi jsou tyto výrazné brýle opravdu zajímavé. Přijďte se k nám na ně během podzimu podívat a jistě budete mile překvapeni širokou nabídkou.

Dalším bodem našeho programu byla návštěva továrny, kde produkujeme naše kolekce obrub.

Pro nezasvěcené můžeme říci, že výroba našich brýlí je téměř ruční výroba. Přesvědčili jsme se, že našim produktům je věnována velké péče nejen při výrobě, ale i při finální expediční kontrole. Jsou vystavovány velkému mechanickému zatížení,aby zvládly vysoké nároky, které od nich naši zákazníci očekávají.

wenzhou3

Každý kus je náročně kontrolován a projde fyzickou kontrolou. Tím máme záruku, že všechny obruby, které se objeví na našich prodejnách, jsou pouze kvalitní produkty. A jen takové, Vám naši milí zákazníci, chceme nabídnout.

Celá naše kontrola mohla konstatovat, že všechny výrobky, které se na prodejnách objeví již v měsíci září, budou v pořádku a budou plně v souladu s moderními trendy, které vládnou Evropě. Takže se máme na co těšit a věříme, že i Vy, naši zákazníci ,budete s podzimní kolekcí spokojeni.

wenzhou2