Podzim je tady a s ním SILMO v Paříži 2016

Druhý největší veletrh pro oční optiky v Evropě se konal ve dnech 23. 9. až 25. 9. 2016. Náš team DR. OPTIK nemohl chybět…

…a přinášíme ty nejnovější a nejčerstvější zprávy z této výjimečné přehlídky krásných brýlí.

silmo-2016-01
silmo-2016-02

I tento veletrh pro nás byla důležitá návštěva společnosti SWING, která přináší naprosto ideální brýle pro děti a aktivní lidi, u kterých hrozí poškození brýlí při pohybových a zátěžových aktivitách.

Naši zákazníci je dobře znají a jsou v oblibě nejen svými ohebnými vlastnostmi, tedy téměř nemožností je zlomit, ale také díky vynikající ceně. Vždyť za 890 Kč je to zcela výjimečná šance koupit brýle, které zvláště pro děti jsou výbornou volbou v jejich venkovních aktivitách.

silmo-2016-03
silmo-2016-04

Léto je za námi, ale my již myslíme na příští a tak jsme již pro naše zákazníky vybírali nejnovější kolekce slunečních brýlí. A bylo z čeho vybírat. V letošním roce měla úspěch i naše řada sportovních slunečních brýlí, které prodáváme již od 690 Kč.

I na příští rok jsme tedy přichystali novou kolekci …

Trendem jsou opět úzké černé brýle s barevnými aplikacemi na stranicích. Sportovci se mají na co těšit.

silmo-2016-05
silmo-2016-06

Nemohli jsme nenakoupit nové krásné brýle u italské společnosti THEMA. Tato firma, která vyrábí brýle pouze v Itálii, je již stabilně v naší nabídce, jako jediné firmě v České republice.

silmo-2016-07

Jejich cena se nám díky dlouhodobé spolupráci daří udržet na 1990 Kč, což je pro italské brýle úžasná cena. Doporučujeme se brzy zastavit pro novou kolekci, protože italský design je prostě jednička a brýle jsou nejen zdravotní pomůckou, ale téměř šperkem.

silmo-2016-08

Prostě dva dny tvrdé práce a výsledkem budou nádherné nové brýle na všech prodejnách naší společnosti, aby naši zákazníci mohli nakupovat podle nejnovějších trendů z Paříže.

Pravdou je, že se vrací do módy kulaté tvary na jedné straně, to je naprosto trendová záležitost v dnešních brýlích a také se vrací obliba jednoduchých kovových tvarů. Těch jsme pro naše zákazníky připravili celou řadu a bude z čeho vybírat. Přitom ceny nových modelů začínají již na 1490 Kč.

silmo-2016-09

A ještě pár fotografií, které vykreslují tento svátek všech optiků v Evropě tento víkend.

Některé brýle jsou hodně odvážné:

silmo-2016-10

Návštěvníků a zákazníků přijeli desetitisíce…

silmo-2016-11

A některé stánky hodně nápadité…

silmo-2016-12

Prostě atmosféra byla skvělá a my jsme se snažili ji aspoň trochu přenést na naše prodejny v podobě nákupu mnoha nových modelů. Jestli se nám to podařilo, o tom se přijďte přesvědčit sami v následujících dnech do našich provozoven.

Váš team DR. OPTIC