Pořád se máme co učit…

…A PŘITOM VÁM CHCEME VŠICHNI POPŘÁT KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017

Ve dnech 26. a 27. listopadu jsme opět pro naše zaměstnance připravili školení o nových produktech našich dodavatelů brýlových čoček společností Omega Optix a Rodenstock.

A že to byly náročné dva dny, o tom není pochyb. Vždyť na český trh přichází zcela nové čočky pro řidiče, které máme nyní v akci za pouhých 990 Kč a tak je potřeba se připravit na lavinu otázek Vás, našich zákazníků.

nesuchyne-01

Naši zaměstnanci se aktivně zapojovali do debat o těchto vynikajících čočkách pro řidiče za snížených světelných podmínek a proti oslnění. Vždyť většina našich zákazníků řídí vůz a problémy s viděním v noci, za deště či mlze, máme prakticky všichni. Tato speciální čočka ať od jednoho českého dodavatele nebo od druhého německého, nám pomáhá tyto situace lépe zvládnout.

nesuchyne-02
nesuchyne-03

Velkou pozornost jsme věnovali také nácviku prodejních dovedností, abychom uměli správně reagovat i při zátěžových situacích s některými našimi náročnými zákazníky.

nesuchyne-04

Prostě naši vedoucí i optometristé se celý víkend učili, aby odborně stačili novým poznáním v optice.

Zima je za dveřmi, ale my jsme již pro vás, naše zákazníky, řešili kolekci slunečních brýlí na rok 2017 zn. POLAROID. A vybírat bylo z čeho…kolekce bude jako každý rok již na Valentýna, tedy před 14. Únorem na našich prodejnách. Jako jediní nabízíme téměř celou kolekci za nejlepší ceny v republice již od 1390 Kč.

nesuchyne-05

V nabídce budou jak kovové Polaroidy, tak plastové s barevnými čočkami, trendem posledních let.

nesuchyne-06

Značka POLAROID je již mnoho let nosnou kolekcí našich slunečních brýlí a jsme hrdi, že Vám je můžeme nabídnout v takové šíři. U těchto brýlí platí, že poměr cena-výkon je opravdu výborný.

Hodně času jsme strávili praktickým řešením konkrétních případů zákazníků. Hledali jsme pro jednotlivé klienty nejlepší řešení jak po estetické tak po zdravotní stránce…Krásné a dobré brýle je prostě věda…

nesuchyne-07
nesuchyne-08

Naše vedoucí opravdu hledají vždy ta nejlepší řešení pro zákazníka… Chceme pro něho krásné brýle za dobrou cenu.

nesuchyne-09

A protože bez přezkoušení by nebylo školení, tak i my prověřujeme, zda se naši zaměstnanci něco naučili a že celé dva dny , co strávili v učebnách na praktických cvičeních , nebyl ztraceným časem.

Znalosti našich pracovníků jsou totiž základem Vaší spokojenosti při nákupu nových brýlí a pro nás je Vaše spokojenost úplně nejdůležitější v naší práci.

nesuchyne-10

O tom se jistě však přesvědčíte rádi sami. Nezapomeňte, že pořád běží naše Velká vánoční soutěž o elektrokola a elektrokoloběžky…. Je čas se zapojit do konce roku 2016 a zvítězit.

Váš TEAM DR.OPTIK

nesuchyne-11
Seznam dalších článků