Přehlídka krásných brýlí v Brně

IMG_5033

Ve dnech 20. až 22. března se uskutečnil největší veletrh optického světa ve střední a východní Evropě, OPTA 2015.

Tento veletrh nemůže konkurovat velkým veletrhům v Miláně a Paříži, takovou ambici ani nemá, ale je místem setkání českých optiků a jejich dodavatelů brýlových čoček, kontaktních čoček a krásných obrub, které nás obyčejné spotřebitelé, zaujmou na první pohled.

A i tady jsme logicky nemohli chybět a bylo i zde v Brně, na co koukat.

???????????????????????????????
???????????????????????????????

Protože jsme pro Vás, naše milé zákazníky, vybrali již brýlové obruby v Miláně, hlavní pozornost patřila jednáním s dodavateli brýlových čoček. A k našim dodavatelům patří samozřejmě jen ti nejlepší:

Společnost Omega Optix a Rodenstock.

Se společností Omega Optix jsme jednali o rostoucím zájmu o skla té nejvyšší kvality a to značky NIKON. Právě na tyto čočky nyní probíhá velká akce se slevou 30% na všechny produkty společnosti NIKON a každý kdo zkusil čočky NIKON ví, že se jedná o opravdu o nejvyšší třídu.

Přijďte se sami přesvědčit, že nyní se brýlové čočky NIKON koupit vyplatí.

Prodejcem těchto čoček na českém trhu je právě společnost OMEGA OPTIX

IMG
???????????????????????????????
???????????????????????????????

Dále se podařilo dojednat i další akce na měsíce květen až červen, o kterých Vás budeme včas informovat i pomocí naší nové služby, zasílání newsletterů.

Tyto informace pomocí nesletterů Vám rádi zašleme, pokud nám pošlete Vaši emailovou adresu.

Vždyť dobře víte, u společnosti DR.OPTIK se nakupovat vždy vyplatí.

Úspěšná jednání jsme vedli i s druhým naším dodavatelem brýlových čoček, společností RODENSTOCK.

???????????????????????????????
???????????????????????????????

RODENSTOCK je nejstarší firma na světě na výrobu brýlových čoček a tak o její kvalitě asi nikdo nepochybuje.

Tato firma je pro nás rovněž významným partnerem, o čemž svědčí i právě probíhající vzdělávací akce na jejich nové produkty včetně multifokálních čoček a speciálních povrchových úprav v našich prodejnách. Především právě povrchové vrstvy znamenají velký posun v odolnosti brýlových čoček a v pohodlnosti dívání pro uživatele a tak Vám opět nezbývá, milí zákazníci, než se jít o tom přesvědčit do našich provozoven.

Dále jsme diskutovali o dalších perspektivách růstu naší společnosti a její expanzi do dalších měst. My Vás o výsledcích jednání a dalších společných akcí budeme informovat v pravidelných letácích , které k vám chodí do schránek a nebo na našich webových stránkách.

???????????????????????????????

Ale nejen brýlové čočky tvoří brýle. Zvláště pro ženy je důležitý design a tak jsme pro Vás připravili novou kolekci PEPE JEANS….

A věřte nám, nikdy nebyla kolekci této značky tak úžasně hravá, barevná a jsme si jisti, že hlavně pro mladé lidi, budou tyto brýle favoritem.

Ale my víme, že k nám chodíte i pro další premiové značky….a tak jsme pro Vás nakoupili to, co hledáte.

???????????????????????????????
???????????????????????????????
???????????????????????????????
???????????????????????????????

….a stranou nemohli být naše nejprodávanější sluneční brýle zn. POLAROID….my jim říkáme absolutní kvalita za vynikající cenu. Také jich ročně prodáváme skutečně stovky…Naši zákazníci totiž vědí, kde je kvalita a když se spojí s výbornou cenou, volba je jasná.

???????????????????????????????

Zkrátka OPTA 2015 nás opět potěšila a to největší potěšení přinese jistě našim zákazníkům. Vždyť jsme pro Vás doladili nejen kolekce značkových brýlí, ale i domluvili řadu akcí a slevových produktů, které Vám jistě přinesou dobrý pocit z dobrého nákupu za skvělou cenu.
Váš team DOKTOR OPTIK