DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

První školení roku 2022

Mnozí už víte, že pravidelně procházíme školením. Ať už to jsou nové produkty či různé prodejní dovednosti. Tento rok bylo naším školením téma Reklamace, kdy naši noví kolegové procvičili celý reklamační proces od přijetí reklamace až po ukončení. Kromě toho jsme také probírali chování a vystupování při reklamaci, a to jak zákazníka, tak prodávajícího.

Na odpoledním programu jsme měli prodejní dovednosti a multifokální čočky. U čoček jsme se zaměřili na perfektní centraci a výběr správného typu koridoru tak, abyste byli maximálně spokojeni s hotovými brýlovými čočkami. Povídali jsme si také o tom, jak důležité pro nás je vás vyzpovídat k čemu brýle potřebujete a co vám nejvíce vyhovuje, protože výroba takových brýlí opravdu vyžaduje maximální informace z vaší strany jako zákazníka. Jen díky tomu jsme schopni vám na míru vytvořit brýlové čočky k vaší 100% spokojenosti.

Každé školení nás posunuje o krok dále v tom, že jsme schopni vám nabízet stále kvalitnější služby, ale také v tom, že se k nám díky tomu vracíte. A za to moc děkujeme.

Váš tým Doctor Optic