Rakouský smysl pro detail – zn. SARAH

Když jsme v loňském roce zahájili spolupráci s mladou designérskou firmou z Vídně, netušili jsme, jaký bude mít v naší síti prodejen úspěch tato mladá značka SARAH.

Již jejich první kolekce vynikala jednoduchým a přesto krásným designem a naši zákazníci ho uměli ocenit. Výsledkem bylo mnoho spokojených klientů s brýlemi, které jsou krásné jednoduchostí a citem pro malé detaily.

O to s větší nedočkavostí jsme čekali na novou kolekci, tentokráte plastových brýlí. A značka opět překvapila.

V těchto dnech se dostane na pulty našich prodejen úplně nová řada obrub, jež vyniká opět čistými liniemi a zajímavými barevnými kombinacemi. Jde plně v souladu moderních brýlí, tedy relativně výrazné plasty, ale přináší nové dvoubarevné modely, které zaujmou každého na první pohled. Brýle této značky se stanou opravdu moderním doplňkem každého nositele. Jsou zajímavé na první pohled a přitom nepůsobí rušivě a vytvářejí tak dojem, že k nositeli prostě patří.

sarah1
sarah2

Nemusíme zdůrazňovat, že tuto značku najdete pouze v síti prodejen naší značky a tak si zároveň můžete být jisti, že jejich nositelů nebudete potkávat příliš. Naše společnost má výhradní zastoupení pro český trh a tak přivádíme do naší bohaté nabídky obrub opět něco nového, abychom oslovili další zákazníky.

Je logické, že pokud naše firma nekupuje tyto obruby přes prostředníka, je i jejich prodejní cena zajímavá. Tuto vídeňskou značku nabízíme již za 1990 Kč. A to není přeci silná rakouská káva. A tak si pamatujte, až k nám přijdete, ptejte se po kolekci rakouských designerů zn.SARAH.

sarah3
sarah4
Seznam dalších článků