DR. OPTIK s.r.o.

K 13. 03. 2023 jsme přispěli celkem 106 241,68 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

SILMO 2022 – lidé se vrací do optik

Po návštěvách největších veletrhů optického světa v Evropě v Miláně a Mnichovu jsme nemohli chybět ani na posledním velkém veletrhu oční optiky roku v Paříži ve dnech 23. až 26. září.

A velkým překvapením byla vysoká návštěvnost tohoto veletrhu, kdy se jasně ukázalo, že optický svět se vrací po covidovém období do normálu.

O tom svědčila i velká účast vystavovatelů a mnoho zajímavých nabídek, které jsme se pro Vás, naše zákazníky,  snažili také uchopit.

Veletrh v Paříži je pro nás vždy termínem uzavření objednávek slunečních brýlí na příští rok a díky naším spolupracujícím designerům máme již téměř hotovo.

A máme se na co těšit….

Kolekce příštího roku bude pestřejší, plná dynamických tvarů a často velkých plastových brýlí.

Ty naše budou mír všechny polarizační filtr a jejich ceny jsou vždy pod 1000 Kč. A to je dnes již malý zázrak. Spolu s Vámi se budeme na ně moc těšit.

Jedním z našich dodavatelů je i německá firma VISTAN. Německými optiky hodnocená jako druhý nejlepší velkoobchodní dodavatel brýlí v celém Německu.

Jejich kolekce vynikají kvalitou, skvělým zpracováním a klasickými tvary. Dobrou zprávou je, že i příští rok budou v naší nabídce.

Vedle dalších jednání včetně našeho jednání s naším italským partnerem v projektu OPTIC FOR FUTURE, který začneme v průběhu října v Praze Metropoli Zličín a Berouně, kdy si každý zákazník bude moci vytvořit brýle podle svých představ a naprosto jedinečné, proběhlo vše podle našich představ.

Velkou radostí, o kterou se s Vámi chceme podělit, je obnovená spolupráce po covidu s francouzskou značkou CHAMBORELLE.

Její majitel Alain Boulas je již téměř přítelem naší společnosti a jako jediní budeme nabízet v Česku a Slovensku jeho poslední kolekci.

Alain Boulas si všechny modely vytváří sám v pařížské malé dílně, používá k výrobě japonskou ocel, která je ultra lehká a své brýle vyrábí v Soulu v jižní Korei.

Výsledkem jsou jedinečné, originální, kvalitní a neskutečně lehké a krásné brýle.

Posuďte sami….

Kvalita je opravdu velkou předností těchto jedinečných francouzských brýlí….

Máme velkou radost, že již v několika dnech tuto kolekci budete moci vidět na vybraných prodejnách nebo si je kamkoliv na prodejnu dle Vaší preference, díky našemu objednávacímu systému, objednat k nahlédnutí a vyzkoušení.

Celkově jsme si odvezli z Paříže dva závěry:

  1. Příští rok bude ve znamení barevných brýlí i pro muže. To je velký trend všech světových značek. A doufáme, že přijde i k nám. Modely byly opravdu krásné.
  2. I příští rok budou vládnout brýlím tenké obruby s velkými očnicemi, tedy pro laika čočkami/skly.

My jsme pro vás připravili co nejširší nabídku nových trendových brýlí a budeme je postupně dodávat na našich 70 optik. Těšíme se, že se budou líbit i Vám…

Váš tým Doctor Optic