SILMO Paříž 2013

Rok se s rokem sešel a opět je tu veletrh oční optiky SILMO v Paříži. Naši zástupci se ho účastnili ve dnech 26.9. až 29.9.2013 na výstavišti NORD VILLEPINTE na okraji Paříže.

silmo4

Tato společnost opět prezentovala vysokou německou kvalitu a precizní styl tak, jak jsme u všech německých výrobků zvyklí.

Díky našim dlouholetým vztahům je můžeme nabídnout ve výborných cenách již od 990Kč na prodejnách. A to je na německou kvalitu opravdu výborná cena. Kolekce je inspirována novými kosmickými materiály a tak vypadá velmi moderně a luxusně. Tuto kolekci můžete na našich prodejnách vidět zhruba do 14 dní.

Malá ukázka z nové kolekce.

silmo6

Velmi zajímavé modely přinesl francouzský výrobce brýlí, společnost Chamborelle. I oni jsou inspirováni novými kvalitními materiály.Ty předváděl majitel a hlavní návrhář v jedné osobě, Alain Boulas, sám.

silmo7

Tato společnost, jejichž brýle se stále více dostávají do špičky francouzského designu, přišla i s nádhernými plastovými brýlemi. Viz malá ukázka.

silmo8

Věříme, že tyto brýle se stanou hitem podzimní kolekce, neboť jsou více než brýlemi, vynikajícími designérskými kousky, které podtrhnou půvab každé osobnosti. Jedná se o úplně novou kolekci určenou výhradně pro francouzský trh. Přesto se nám podařilo zajistit vybrané modely i pro naše provozovny.

Přijďte se na ně již brzy podívat do našich prodejen, stojí opravdu za vidění.

To nejlepší na závěr – PARAGRAPHE

silmo9

Již několik let se snažíme o zařazení jedné zcela výjimečné značky do našeho portfolia brýlových obrub. Jednání s touto francouzskou značkou byla náročná, protože přísně dbá na kvalitu firmy, která může jejich produkty prodávat.

silmo10

Již na veletrhu v Miláně na jaře tohoto roku jsme postoupili k finálním rozhovorům, ale teprve nyní, symbolicky v Paříži, jsme se dohodli na spolupráci. Tyto brýlové obruby ještě nikdo v České republice nenabízí. Tak přísné jsou požadavky francouzského výrobce.

Jedná se o skvosty ve výrobě obrub. Výroba je výhradně ve Francii a tyto téměř šperky jsou vyráběny jedinečnou technologií, kterou si majitelé přísně střeží.

Jsme opravdu hrdí, že tyto brýle můžeme nabídnout i Vám. Vždyť by byla škoda o tyto brýlové skvosty přijít.

Tyto brýle nejsou úplně pro každého, je to opravdu ukázka špičkového francouzského designu, elegance a šarmu. Ukázka, jak má vypadat propracovaný návrh a výtečné ruční zpracování, jak má vypadat skutečná špička francouzské kvality a v čem může být žena ještě krásnější.

Nenechte se na vybraných provozovnách připravit o šanci tyto brýle vyzkoušet a možná máte o dárku od někoho milého jasno. Protože tyto brýle byly tvořeny s vášní….

silmo11

Malá ukázka, na co se můžete těšit. Ale žádná fotografie nepřekoná možnost si brýle vyzkoušet.

A to není všechno…. Není toho málo, co by jste měli v nejbližších týdnech vidět na našich provozovnách. Nakoupili jsme i další brýlové obruby, které vás jistě zaujmou.

Celkově musíme konstatovat, že v Paříži bylo hodně novinek. Trendem je jednoznačně využití nejmodernějších materiálů a vysoká kvalita zpracování. A to je plně v souladu s naší filosofií.

Poskytnout zákazníkovi za jeho peníze vysokou užitnou kvalitu brýlí, jež jsou plně v souladu s nejmodernějšími módními trendy. A o tom, že v Paříži byly k vidění úžasné brýle, nikdo nepochybuje.

Přijďte se o tom přesvědčit k nám sami.