SILMO Paříž 2014

Ve dnech 26.září až 29.září se uskutečnil druhý největší optický veletrh v Evropě ,SILMO 2014, v Paříži.

A náš team DOKTOR OPTIK na takové události nemohl chybět. Vždyť pravidelně sledujeme nejnovější trendy v optice, abychom je mohli představit našim zákazníkům a aby již neplatilo, že novinky na český trh přichází s několikaletým zpožděním. To opravdu v provozovnách DOCTOR OPTIK neplatí. Na našich stránkách vidíte, že se účastníme všech významných akcí v Evropě, abychom prodávali brýle v souladu se současným trendem ve světě.

silmo142
silmo143

Opět jsme pro Vás hledali nové modely, které umí oslovit současného náročného zákazníka a přitom umí dokreslit jeho osobnost. A věřte nám, není to jednoduché v záplavě stovek vystavovatelů z celého světa najít to nejvhodnější pro český trh.

Hodně pozornosti jsme věnovali trendům sportovních brýlí, které jsou v našich optikách velmi populární pro svoji vysokou odolnost a příznivou cenu. A myslíme si, že se naši zákazníci mají na co těšit.

silmo144

Jen malá ukázka z kolekce léto 2015.

silmo145

Velkým lákadlem letošního ročníku byla i expozice FASHION TV, což jenom ukazuje jaký význam má tento veletrh v Evropě.

silmo146
silmo147

Jejich modelky byly středem pozornosti nejen mužů, ale i žen. Byly opravdu krásné a modely brýlí excelentní. Nevíme na co se však přítomní dívali více, zda pouze na modely brýlí či skvostná těla modelek.

Ale nejen o krásných modelkách byl veletrh SILMO 2014…Také jsme pro vás vybírali hodně zajímavé brýle u společnosti VISTAN, našeho tradičního dodavatele obrub.

silmo148

Vybírali jsme nejen hezké modely slunečních brýlí…

silmo149

jejichž kvalitní zpracování je u tohoto německého dodavatele pověstné. Ale vybrali jsme pro Vás i nový materiál v polo imitaci dřeva, což je ve skutečnosti dvoubarevný broušený plast, jež by mohl mít v předvánočním nákupu brýlí skutečným hitem. Moc se na ně těšíme…

silmo1410

A myslíme si, že i Vám všem se budou líbit…

Ale zpět k letním modelům.

Velkou expozici měla na výstavě již tradičně firma POLAR.

silmo1411

Ta představila barevné sluneční zrcadlovky v tom nejlepším provedení.

Ale nemohli jsme zapomenout na naše tradiční zákazníky, kteří u nás hledají tu jednoduchou tradiční klasiku. I pro ně jsme nakupovali a myslíme si, že si na své v našich provozovnách přijdou.

silmo1412

A to nejlepší nakonec.

Nebyli bychom to my, abychom se nerozhodli pro Vás přivézt na český trh opět novou značku. Již je to vlastně tradicí, že na každém veletrhu zkoušíme novou značku, jak zaboduje u našich zákazníků.

Letos je to francouzská značka COMPLICES. Francouzský design je pověstný a v našich prodejnách najdete mnoho francouzských obrub.

Tentokráte je to značka, která vyrábí nejen krásné plastové obruby , ale i designové kovové, jež si jistě u nás najdou mnoho příznivců.

Malá ochutnávka…

silmo1413

O tomto francouzském výrobci přineseme ještě samostatný článek. Na úvod můžeme říci, tyto brýle již brzy najdete na našich provozovnách.

silmo1414

Tak tedy na shledanou Paříž SILMO 2014 v našich prodejnách…