SILMO ve znamení jemnosti

silmo-2018-01

Ve dnech 28. října až 30. října proběhl jeden z největších veletrhů oční optiky, přístrojové techniky a produkce brýlových čoček v Evropě, SILMO v Paříži. My, jako jediní v ČR, se účastníme této akce pravidelně jako dalších veletrhů. To můžete vidět v naší sekci Veletrhy.

Zde čerpáme ty nejnovější inspirace a nakupujeme to nejlepší pro naše zákazníky. Vystavovatelů je zde opravdu mnoho a není jednoduché pro naše zákazníky vybrat moderní, trendové a cenově zajímavé modely, jež budou prodejné na českém trhu. Protože i tady platí, co země, to jiný vkus.

Ale zkušenosti máme z těch tisíců brýlí, které jsme již vyrobili a tak snad i letos budeme mít šťastnou ruku.

silmo-2018-02

Za velké vítězství považujeme, že jsme získali výhradní zastoupení pro český a slovenský trh italské firmy POLAR, která je největším prodejcem slunečních brýlí v Evropě.

Tato firma si své klienty a zahraniční zastoupení přísně vybírá a jsme rádi, že po dlouhém jednání budeme moci tuto značku přivézt do České republiky.

Všechny brýle jsou velmi moderní, přímo poslední výstřelky módy. Jsou velmi kvalitní a s polarizačním filtrem. A to nejzajímavější je velmi zajímavá prodejní cena.

silmo-2018-03
silmo-2018-04

Začínat budeme na 1490 Kč a to je za kvalitní italské módní sluneční brýle velmi atraktivní cena. Na novou kolekci těchto úžasných brýlí nejen pro mladé se můžete již těšit koncem ledna 2019.

Chamborelle – Tato známá exkluzivní francouzská značka má již tradiční místo v některých našich prodejnách. A jsme rádi, že se nám podařilo dosáhnout ještě lepších cen na novou kolekci. Zdobený horní oblouk bude zajímavým prvkem řady kolekcí na příští rok a my jsme rádi, že Vám tyto modely představíme mezi prvními. Francouzský šarm je prostě neodolatelný.

silmo-2018-05
silmo-2018-06
silmo-2018-07

T.COOK – Tato španělská značka, s kterou spolupracujeme již druhým rokem, představila nádhernou dětskou kolekci.

Naše děti se mají na co těšit. Kolekce bude podobně jako brýle značky Chamborelle na prodejnách již koncem října letošního roku.

A to nejlepší na závěr…

S italskou společností THEMA spolupracujeme jako jediní v České republice již řadu let. A ta nyní přišla s jedinečným konceptem vyřezávaných brýlí ze 4 cm silného plastu. …a my jako jediní toto přivezeme do našich prodejen. Každý zákazník si tento plast i odnese domů.

silmo-2018-08
silmo-2018-09

Je to velmi zajímavé vidět z čeho brýle vznikají. A přitom jak je zvykem, naše prodejní cena je velmi zajímavá. Tyto brýle vyráběné opravdu v Itálii budou stát pouhých 2990 Kč. Zkrátka návštěva veletrhu v Paříži přinesla opět řadu novinek i do našich provozoven.

Přijďte se podívat… Váš team DR. OPTIK