Školení i za krásného počasí – Nesuchyně podzim 2019

nesuchyne-podzim-2019-01-02

O víkendu 12. až 13. října bylo krásné počasí, ale ani to nám nezabránilo, abychom se opět sešli na celofiremním školení v Nesuchyni. Ano, již nás je téměř 100 kolegyň a kolegů v České a Slovenské republice, kteří se snaží pro Vás dělat ty nejkrásnější brýle.

A školení se účastnili už i kolegové pro 50. pobočku, kterou v měsíci listopadu otevřeme v Bratislavě. Naše školení jsou pracovními semináři, kde se zdokonalujeme v problematice brýlových čoček, ale také v oblasti komunikace se zákazníkem.

Považujeme za velmi důležité se se zákazníky vždy domluvit, na co vlastně brýle potřebují, abychom pro ně našli vždy to nejlepší řešení. A to jak po estetické, funkční i ekonomické stránce. Spokojenost našich zákazníků je nám vším.

nesuchyne-podzim-2019-02

Součástí školení byla i příprava na příští sezónu slunečních brýlí. Probírali jsme trendy s italskými odborníky, kteří přijeli speciálně na naše školení. Již od letošního roku jsme výhradními zástupci této špičkové italské firmy pro sluneční brýle pro český i slovenský trh.

Jejich modely jsou plně v souladu s nejnovějšími trendy ve světě. Vždyť kdo jiný by udával módu ve slunečních brýlí než italští návrháři.

nesuchyne-podzim-2019-03

Novým trendem, vedle klasických tvarů, pro příští rok bude zcela nový tvar slunečních brýlí. Uvidíme, jak budou naši zákazníci na něj reagovat. Nová kolekce se na prodejnách objeví již po 10. lednu 2020.

Ale z přiložených fotografií je vidět, že si vybere opravdu každý. Nová kolekce je velmi široká a rozmanitá.

Velký prostor dostala oblast komunikace se zákazníkem. Témata byla nejen ohledně analýzy potřeb zákazníka, ale i ohledně řešení reklamací k maximální spokojenosti zákazníka.

nesuchyne-podzim-2019-04

Celé školení je vždy spojeno i s kontrolními testy a všichni naši pracovníci musí prokázat, že jsou schopni odpovědět i na nejsložitější otázky našich zákazníků. Prostě pro přípravu a odborné znalosti našich kolegů děláme dlouhá léta maximum.

Přijďte se přesvědčit sami.

Váš team DR.OPTIK

nesuchyne-podzim-2019-06
Seznam dalších článků