Školení ve školícím středisku Nesuchyně u Rakovníka

Školení ve školícím středisku Nesuchyně u Rakovníka

nesuchyne11

Víkend ve dnech 5. a 6. dubna 2014 lákal k romantickým procházkám v přírodě. Zaměstnanci společnosti DR.OPTIK však v hotelu Lions v Nesuchyni nebyli kvůli romantice a procházkám, ale aby pracovali na sobě a poté mohli své nové vědomosti přenést zákazníkům. Tím jim pomoci najít optimální řešení pro jejich požadavky jednak na moderní brýlové obruby a také je seznamovat s nejmodernějšími brýlovými čočkami společností Rodenstock a NIKON.

nesuchyne12

Společnost DR.OPTIK věnuje velkou pozornost vzdělávání zaměstnanců, zvyšování jejich odborné způsobilosti, aby byli opravdu kvalifikovanými odborníky schopnými odpovídat i na nejsložitější otázky našich zákazníků.

A že se toho ve světě nejnovějších technologií děje opravdu hodně, o tom přednášející přesvědčovali naše vedoucí prodejen a optometristy celé dva dny.

Zákazníky bude určitě zajímat, jaké jsou nové možnosti ochrany očí před slunečním zářením, před umělým osvětlením v pracovních místnostech apod. Na všechny tyto nové možnosti se můžete již od pondělí ptát na všech našich provozovnách.

nesuchyne13

Velkou pozornost klademe také prodejním dovednostem našich pracovníků. Je totiž velmi důležité, aby se zaměstnanci v optikách uměli ptát našich zákazníků, k čemu vlastně brýle používají, jestli do práce k počítači, zda na sport či na četbu. Zákazník logicky neví, jaké jsou různé možnosti brýlových čoček a tak ptaní se, je opravdu důležité. Jen tak mohou naši profesionální zaměstnanci najít to nejlepší řešení pro každého zákazníka. Doba, kdy jedny brýle , maximálně dvoje byly takříkajíc na vše, je dávno pryč.

Proto klademe velký důraz na šířku znalostí, ale i schopnost opravdu zjistit, co náš zákazník potřebuje.

nesuchyne15

Opravdu zajímavé přednášky měli i zástupci společnosti NIKON a Omega Optix. Ti představovali především novou řadu samozabarvovacích čoček TRANSITIONS, která je již v prodeji a vyniká ještě větší rychlostí zabarvení. To je pro zákazníka velmi pozitivní zpráva.

Omega Optix také představila novou řadu multifokálních čoček a předvedla úplnou novinku letošního roku od společnosti NIKON a to povrchové úpravy See Coat Blue a See Coat plus,které přinášejí větší čirost a ostřejší vidění přes tyto kvalitní brýlové čočky.

nesuchyne17

Pracovníci společnosti věnovali své úsilí a volný čas v tomto víkendu práci, ale jsou bohatší o spoustu informací, které již v příštím týdnu budou používat při prodeji a budou moci nabízet opravdu fundovaně ty nejnovější výrobky, jež nabízejí německá společnost RODENSTOCK,absolutní světová špička ve výrobě brýlových čoček a NIKON, firma s dlouholetou tradicí ve výrobě optických pomůcek.

nesuchyne18

Velkou pozornost věnovali také všichni měření pro výrobu individuálních čoček měřených přímo pro konkrétního zákazníka.To je již vysoce specializovaná a odborná práce.Ale i těmto nácvikům věnujeme v přípravě personálu pozornost, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

Jsme na Vás, milí zákazníci, opět dobře připraveni…

Seznam dalších článků