Sluneční brýle

Sluneční brýle se dnes stávají čím dál zajímavějším módním doplňkem a tak vedle funkce ochrany očí, plní úlohu dotváření osobnosti.

Vždyť zajímavé sluneční brýle umí podtrhnout výraz vaší osobnosti a tak zaujmout okolí. Samozřejmostí je ochrana vašeho zraku před UV zářením a proto všechny naše produkty mají UV filtr na rozdíl od brýlí, které koupíte na trhu. Tam řada brýlí samolepku dokládající UV filtr má, ale jestli je brýle skutečně mají, se dá často pochybovat.

Můžeme s radostí konstatovat, že již několik let přinášíme na český trh francouzskou značku LOCAPLAST, určenou na ochranu zraku i těch nejmenších. Tyto úžasné sluneční brýle jsou vyrobeny z měkčeného plastu švýcarského patentu a dítě se jimi nemůže ublížit, protože jsou krásně měkké.

Co člověk to vkus, proto letos přinášíme opravdu velmi širokou škálu modelů slunečních brýlí již od 299Kč. V tomto roce na každou provozovnu přibylo ke stálému sortimentu více než 200 nových modelů slunečních brýlí. To nemá žádná jiná optika ve Vašem městě. Přijďte se sami přesvědčit a koupit si u nás ty nejhezčí pro vás.

Samostatnou kapitolou jsou brýle polarizační. Tyto brýle ještě více chrání Váš zrak, zlepšují kontrast vidění např. při sportu či při řízení vozidla. A také brání zvýšené únavě vašich očí. Asi největší renomé v této kategorii má americká značka POLAROID. Jsme hrdi, že patříme k největším prodejcům této značky v ČR.

Díky tomu vám můžeme nabídnout i letos jejich kolekci za nejlepší ceny. Vždyť u nás stojí letošní modely již od 1390Kč. A to opět nenabízí z letošní kolekce žádná jiná optika.

Pokud dáváte přednost neznačkovým produktům, máme pro Vás polarizační brýle již od 590Kč. I ty samozřejmě splní všechny požadavky kladené na polarizační brýle.

Pro řadu z Vás je problém si koupit sluneční brýle, když nosíte brýle i dioptrické. Pro tento případ máme pro Vás akci, kdy do vámi vybraných slunečních obrub z naší akční nabídky, dáme vaše dioptrie a vy za neskutečnou cenu 1390Kč, máte obojí. Nádherné sluneční brýle s vašimi dioptriemi.

A to je nabídka pouze u naší společnosti. Přijďte se poradit k nám a uvidíte, že krásné sluneční brýle s dioptriemi nemusí být drahé.

slunecni-bryle