Ten největší výběr brýlových obrub pro Vás – tentokrát z Barcelony

O tom, že největší výběr brýlí je pouze v prodejnách DR.OPTIK už ví téměř každý. Vždyť opravdu žádná síť prodejen nevěnuje takovou pozornost výběrů obrub jako my.

Vždyť v tomto roce jsme již absolvovali nákupy v Miláně na veletrhu MIDO, dále v Kanadě u našich partnerů, v Číně ve Wenzhou na veletrhu začínajících výrobců a tento víkend jsme pro Vás vybírali obruby u firmy CREASOL v Barceloně.

Jedná se o malou firmu, která se koncentruje vedle moderních trendů i na dětské obruby, které u nás již dobře znáte.

Vždyť i děti chtějí mít krásné brýle a my se snažíme jim je nabídnout. A protože víme, že dětem často při jejich hrách brýle dlouho nevydrží, chceme Vám nabídnout hezké brýle za dobrou cenu.

barcelona-2018-01
barcelona-2018-02
barcelona-2018-03
barcelona-2018-04

Všechny tyto brýle stojí pouhých 990 Kč. A z toho máme velkou radost! Krásné brýle za výbornou cenu.

Ale nebyla by to španělská firma, pokud by nenabízela i moderní trendové brýle. Pro naše zákaznice jsme tedy nakoupili i nádherné brýle na letní sezonu. Vždyť kdo by nechtěl zajímavé barevné brýle těch nejlepších španělských designerů.

A protože víme, že naši zákazníci mají vkus, vědí, co je moderní, tak se nebojí koupit i výrazné brýle, je dobré navštívit naše provozovny v krátké době. Kolekce je již na cestě.

barcelona-2018-04

A je jasné, že i tyto moderní brýle podle posledních módních trendů jsou u nás za výbornou cenu.Vždyť tyto designerské skvosty můžete mít již za 1990 Kč. A to jsou brýle vyrobené ve Španělsku. Zkrátka i v Evropě se dají dělat krásné věci za dobré ceny.

Naše návštěva v Barceloně nebyla zbytečná…přijďte se přesvědčit.

Váš team DR. OPTIK

barcelona-2018-05
Seznam dalších článků