THEMA – italská značka kvality a moderního designu

thema-1

Ani letní čas prázdnin a dovolených neznamená, že naše nákupní oddělení nepracuje. Abychom připravili novinky na konec srpna, vypravili jsme se do Domegge, italského městečka v severní Itálii, abychom ještě před podzimním veletrhem SILMO v Paříži nakoupili novinky velké rodinné firmy THEMA.

thema-2
thema-3

Tato italská tradiční firma na výrobu brýlových obrub má několik produktových řad a my jsme pro Vás nakoupili především jejich moderní řadu iGreen, která je tak typická pro Itálii…kvalitní plast, nádherný moderní design, úžasná kombinace barev. Ano, to je značka iGreen. Již ji máme v nabídce na některých prodejnách od dubna letošního roku a její popularita nás vedla k rozšíření prodeje na další prodejny a nákupu dalších tak populárních modelů, především u mladších zákazníků, kteří chápou brýle jako atraktivní doplněk svého image.

thema-4
thema-5

Brýlové obruby iGreen mají krásné barvy a jsou neuvěřitelně lehké, tedy jejich nositel je téměř necítí, že nějaké brýle má…Jsou velmi pohodlné a rozhodně zaujmou každého, kdo má rád italský jednoduchý a přitom tak výrazný styl.

Další značkou, kterou společnost prodává je značka pro americký trh 99 JOHN ST.NYC, podle známé ulice číslo 99 v New Yorku.

thema-6

Tato značka je určena pro sebevědomé muže, kteří mají rádi jednoduché linie a vysokou kvalitu produktu. Pro zvýraznění individuality nositele je použita dvoubarevná kombinace, která dodává brýlím zajímavý výraz.

Značka je velmi populární ve Spojených státech a věříme, že si najde příznivce i mezi našimi zákazníky. Nemusíme připomínat, že ji budeme prodávat na českém trhu jako jediní a tak naši zákazníci nemusí mít obavy, že je budou potkávat na pracovních jednáních na svých kolezích.

Pro uvedení na český trh jsme zvolili i velmi zajímavou zaváděcí cenu a tou je částka 1590Kč. A to si myslíme, že stojí za vyzkoušení…přičemž brýle jsou vyrobeny z kvalitního acetátu a tak o kvalitě výrobku nemusíme pochybovat.

Brýle jsou určené jak pro nejmladší mladé muže, tak muže starší i středního věku. Jejich univerzálnost je předurčuje k úspěchu mezi našimi zákazníky. Nakonec přijďte posoudit sami. Brýle budou na prodejnách v polovině srpna.

Samozřejmě jsme nemohli nenakoupit prémiovou značku společnosti a tou je samostatná linie THEMA. Tato značka má luxusní design, populární tvar očnic a vysokou kvalitu výroby v italských dílnách…to je jistě zárukou kvalitního produktu, který již mnoho našich zákazníků oceňuje pár měsíců, co je máme v prodeji.

thema-7

Jejich cena je také více než příznivá …1690 Kč. Prostě kvalitní krásné brýle za výbornou cenu. Krásné brýle nemusí být drahé, o tom se snažíme přesvědčovat naše zákazníky každý den.

thema-8
thema-9

A na závěr pár fotografií z výroby brýlí v samotné továrně. Je radost vidět, že i v Evropě ještě běží výroba krásných brýlí a nemusí být všechno vyrobeno v Číně.

thema-10
thema-11
thema-12
thema-13

Zkrátka, navštívit naše prodejny se vyplatí i v srpnu … přijďte se o tom přesvědčit.

Váš team DOCTOR OPTIC … tentokrát z Itálie z firmy, pro kterou kvalita není prázdné slovo.

Seznam dalších článků