DR. OPTIK s.r.o.

K 11. 05. 2023 jsme přispěli celkem 123 635,41 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Akce

Víte, že u nás můžete hradit dioptrické brýle z FKSP?

Máte od svého zaměstnavatele papírové poukazy či benefitní elektronické karty z fondu kulturních a sociálních potřeb? Využijte je na nákup dioptrických brýlí ve všech našich optikách. Úhrada je možná na fakturu či speciální kartou, na kterou vám zaměstnavatel elektronicky nahrál prostředky z FKSP.

Díky FKSP tak máte možnost pořídit si jakékoliv dioptrické brýle (na čtení, pro řidiče, brýle na počítač s filtrem modrého světla, brýle na dálku, multifokální či třeba samozabarvovací nebo sluneční dioptrické brýle) nebo kontaktní čočky.

! Víte, že u nás můžete z FKSP uhradit také dárkový poukaz (při platbě benefitní kartou nebo poukazy)? Ač sami nenosíte brýle, můžete obdarovat někoho blízkého poukazem na nákup dioptrických brýlí v naší síti očních optik!

Nezapomeňte se podívat do našeho katalogu brýlí, kde si můžete brýle zcela nezávazně objednat na zvolenou pobočku k vyzkoušení.