Vzdělanost našich pracovníků roste každým školením

Je to neuvěřitelné, ale již připravujeme vedoucí pro 35 provozoven v Čechách a na Moravě.

Příprava našich zaměstnanců je pro nás naprosto klíčová. Chceme, aby naši lidé byli připraveni na všechny vaše otázky a Vy, naši zákazníci jste dostali to nejlepší řešení pro Vaše oči.

Žádná jiná síť prodejen nevěnuje tak intenzivní práci a tolik finančních prostředků na vzdělávání svých zaměstnanců. A my jsme na to hrdí.

nesuchyne-2017-02

Hned v sobotu ráno jsme pracovali s naším důležitým dodavatelem Rodenstock. Tento německý dodavatel brýlových čoček je naprostou špičkou ve svém oboru a my jsem rádi, že spolupracujeme s opravdu kvalitním dodavatelem brýlových čoček a do Vašich brýlí dáváme jen tu nejvyšší kvalitu.

Proto jsme se intenzivně věnovali povrchovým úpravám čoček, aby v době léta, silného slunečního svitu, byly vaše oči správně chráněny.

nesuchyne-2017-03

Vždyť vliv UV záření na naše oči je všeobecně znám a tak naši vedoucí musí umět správně vysvětlit, proč si náš zákazník má koupit kvalitní čočky s ochrannými filtry. A co vše můžeme ještě v ochraně očí nabídnout. Náš zrak je přeci to nejcennější, co ve vnímání světa máme.

A že naše školení bereme vážně, jsou nutné i testy. Ty prověřují naše pracovníky, zda jsou opravdu schopni teorii přenést do praxe.

nesuchyne-2017-04

Velkou pozornost věnujeme také znalostem nového Občanského zákoníku a možnostem řešení reklamací našich zákazníků. Máme jich velmi málo a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, ale musíme dobře znát i legislativu. Proto školení s Ing. Vymyslickým, soudním znalcem v oboru oční optiky, patří vždy k zajímavým setkáním.

Je odborníkem nejen na reklamace, ale i na prodejní dovednosti a tak z diskuse vyjdou naši lidé vždy o něco vzdělanější a připravenější odpovídat i na složité otázky Vás, zákazníků.

nesuchyne-2017-05

Nedělní program byl věnován nastupujícímu létu.

My v očních optikách víme, jak může být slunce nebezpečné. A proto musíme náš zrak chránit. Jednou z cest jsou samozabarvovací čočky TRANSITIONS, světová špička v této oblasti. Chceme, aby naši zákazníci dobře věděli, že u nás pracujeme a prodáváme jen kvalitní brýlové čočky a nepracujeme s nekvalitou z Asie.

nesuchyne-2017-06

Kvalita produktů je klíčová pro naši filosofii prodeje brýlových pomůcek. Jsme nekompromisní jak v kvalitě čoček, tak obrub tak i v přípravě lidí. Prostě jednička na trhu ve všech ohledech.

Vše procvičujeme s lektory po skupinách…

nesuchyne-2017-07

Nebo individuálně pokud to situace vyžaduje.

Prostě příprava jak má být. A o tom, že naše práce není zbytečná se můžete přijít přesvědčit do našich provozoven. Vždyť jsme se nejen dobře připravili teoreticky, ale pro naše zákazníky připravili i 40% slevu na všechny produkty samozabarvovacích čoček TRANSITIONS, včetně multifokálních čoček.
Zkrátka u nás se nakupovat vyplatí…

Váš team DR.OPTIK

nesuchyne-2017-08
Seznam dalších článků