Zlatá neděle ve Slaném

Jako již tradičně se vždy naši zákazníci o zlaté neděli schází před naší provozovnou ve Slaném, abychom si s nimi připili svařeným vínem, pohostili je vánočkou a tak oslavili blížící se vánoce. Chceme jim tím poděkovat za přízeň, kterou nám věnovali v uplynulém roce a popřát jim klidné svátky mezi blízkými.

?????????????

Letos to spíše počasím bylo na chlazené nápoje, žádný sníh a mráz, ale tradice je tradice a tak mnozí již od rána čekali na tradiční dárek našich děvčat. A měli jsme velkou radost, že tu letošní zlatou neděli přišlo tolik lidí.

Dokonce naše děvčata dostala jako poděkování krásné růže od spokojených zákazníků. Jsme opravdu potěšeni, že naši zákazníci mají tak pozitivní vztah k naší provozovně ve Slaném.

?????????????
?????????????

A tento rok jsme pro naše zákazníky připravili velké překvapení. Vždy pouštíme jen reprodukovanou hudbu a tak jsme chtěli letošní rok zase udělat pro naše zákazníky něco nového. A to se nám povedlo.

?????????????

Novinkou byl dechový soubor, který nám přišel zahrát vánoční koledy. Koncert byl velmi milý, pohodový a tak se poslouchalo a pilo svařené víno, zakusovala vánočka…zkrátka povedená zlatá neděle.

?????????????

Na fotografiích je pěkně vidět, kolik lidí se přišlo bavit s námi…Moc děkujeme a všem přejeme krásné a klidné Vánoce a šťastný nový rok 2016.

Váš team DOCTOR OPTIC

Seznam dalších článků