O nás

obr. ikona měřící brýle

Prověření odborníci

Úspěšnou letitou praxí prověřený tým odborníků v oblasti poskytování péče o zrak a styl.

Kvalita a Atraktivita

Nejrozsáhlejší a nejatraktivnější nabídka optometristických služeb a zboží oční optiky ve městě.

Moderní vybavení

Moderní vybavení optických vyšetřoven. Lékaři, Optometristé, Optiční stylisté.

Zažijte Doctor Optic celostní péči o zrak a styl.

Přijďte objevit krásný a ostrý svět díky Doctor Optic! Jsme zde pro vás s bohatou nabídkou služeb vyšetření zraku, ale také brýlí pro každého a každou příležitost. V našich prodejnách najdete nejen široký výběr, ale také profesionální a přátelské poradenství z oblasti péče o zdravé oči, přesný zrak a osobitý šarm.

Náš tým odborníků vám pomůže najít ty pravé brýle pro vás, které nejen zlepší vaše vidění, ale i dodají vašemu vzhledu osobitý šarm a vám tak zářivé sebevědomí.

Přijďte si pro své nové brýle do Doctor Optic a zažijte svět kolem sebe úplně jinak!

E

Odbornost a Profesionalita

Spolehlivé a odborné služby

E

Péče a Lidskost

Laskavý a lidský přístup.

Návštěv denně

Nejlepší výběr zboží oční optiky, dioptrických obrouček, brýlových skel, slunečních brýlí prémiových o privátních značek a jiného optického zboží ve městě. Celostní optometristická péče o zdravé oči a přesný zrak, ale i odborné osobní stylistické poradenství.

  • Služby měření zraku 98% 98%
  • Atraktivita nabízeného zboží 100% 100%

Jak probíhá proces měření zraku

Celý proces měření zraku je u nás jednoduchý a nic k němu nepotřebujete. Stačí si jen rezervovat schůzku.

l

Online rezervace měření

Rezervace termínu je online, snadná a 2min rychlá. Stačí si vybrat nejbližší prodejnu, vyhovující volný termín a čas a zadat vaše jméno a email. Potvrdit. To je vše.

Dostavit se včas

Na zadaný email od nás dostanete potvrzení o rezervaci schůzky. Pak stačí už jen včas přijít na dohodnutou schůzku.

Nechat se vyšetřit

V oční optice Doctor Optic se pak o Vás královsky postaráme. Nic s sebou nemusíte nosit.  

Výsledky jsou hned

Výstupy vyšetření jsou k dispozici ihned.

Zbylý čas můžete využít ke konzultacím s našimi odborníky, třeba o péči o oči, péči o brýle či kontaktní čočky, anebo objevit váš osobní unikátní styl. 

Každý si zaslouží krásně vidět, být přitažlivý a sebevědomý

"Věříme, že přesné vidění a osobitý vzhled jsou klíčem k vašemu přitažlivému sebevědomí.

Spolehněte se na nejširší nabídku zboží ve městě, celostní optickou a optometristickou péči, špičkové lékaře i vybavení a odborné stylistické poradenství v Doctor Optic."

Z

Jsme certifikovaní

Všechny nabízené služby a zboží splňují nejnáročnější standardy a legislativu České republiky a Evropské Unie.

Z

Ověřeni trhem

Zkušenosti nabíráme od roku 1995 a stejně tak dlouho sloužíme lidem jak nejlépe umíme.

Z

Lékaři - Optometristé

Všichni naši optometristé jsou buď lékaři, nebo vystudovaní optometristé.

Z

Excelentní služby

Používáme jen nejmodernější měřící přístroje, kvalitní německá a česká brýlová skla.

Kdo jsme a proč děláme to, co děláme

Poznejte nás lépe. Zjistěte naši historii, hodnoty na kterých nám záleží, ale i kam směřujeme a proč.

Náš příběh začal psát v roce 1995

Naši cestu za přesným viděním a sebevědomým, osobitým vzhledem našich zákazníků jsme započali srdcem a upřímným závazkem k péči o jejich zrak. Z malého městečka Slaného jsme vyrostli v rozsáhlou síť rodinných očních optik, která spojuje profesní odbornost s osobním a přátelským přístupem v rodinném prostředí.

Naše motivace byla jasná – pomáhat lidem z menších i středních měst České republiky vidět zase krásně a cítit se sebevědomě. S láskou, ale i odhodláním a pílí jsme tvořili každý krok naší cesty, až jsme otevřeli první prodejnu Doctor Optic.

Za ta léta jsme se naučili v naší optice nabízet nejširší a nejlepší výběr zboží skutečně pro každého z města, špičkovou optometristickou péči a stylistické poradenství pro každého. Úspěšně spolupracujeme s lékaři jako je as. MUDr. Jaroslav Madunický, ale mnoha jinými, nebo pro nás lékaři přímo pracují jako optometristé, abychom lidem mohli zajistit ty nejlepší možné služby.

A nejde nám jen o současnost – celostní péčí o naše zákazníky pečujeme i o svět budoucí, o svět našich dětí a s ohledem na ekologii a udržitelnost používám ekologické a bio-rozložitelné materiály.

Věříme, že naše hodnoty jsou v tom, co děláme, velice důležité. Záleží nám na nic a snažíme se ztělesňovat je ve všem našem počínání. Snažíme se být nejen skuteční profesionálové a odborníci, ale také lidsky upřímní, laskaví a obětaví. Ať už jste nový zákazník nebo nás navštěvujete pravidelně, vytváříme dlouhodobé vztahy plné vděčnosti a důvěry.

Náš cíl je jasný – stát se nejuznávanější a nejvyhledávanější oční optikou ve městě. S vášní a nadšením se proto neustále rozvíjíme, učíme se nové věci, používáme nové přístroje a materiály a vůbec děláme vše pro to, abychom předčili očekávání vás, našich zákazníků.

Naše vize nás žene vpřed. Chceme být místem, kde každá rodina najde nejen precizní péči o svůj zrak a oči, ale také pocit vřelého, osobního přístupu a hýčkající péče. Upřímně se všichni každý snažíme spojit profesionalitu s lidskostí, a to nás snad i odlišuje.

Děkujeme, že jste na této cestě s námi. Ať už se známe dlouho nebo teprve začínáme, přijďte nás navštívit osobně. Jsme Doctor Optic, váš osobní rodinný optik. A jsme tu pro vás, abyste vy mohli vidět zase krásně, cítit se sebevědomě a světem kráčeli ve svém jedinečném stylu.

Najděte nejbližší prodejnu Doctor Optic

Zjistěte, na které nejbližší prodejně Doctor Optic se můžete zastavit. Hledejte v přehledné mapě nebo v abecedním pořadí desítek našich prodejen.