Kontaktní čočky

Objevte svět kontaktních čoček Doctor Optic

Od prvního vynálezu kontaktních čoček českým vynálezcem Otto Wichterlem, až po inovativní technologie dneška, kontaktní čočky prošly ohromným vývojem.

U nás, v Doctor Optic, nabízíme širokou škálu měkkých kontaktních čoček od nejlepších světových značek, včetně ALCON, JOHNSON and JOHNSON, COOPERVISION, BAUSCH and LOMB a nově i od japonského výrobce MENICON.

Najděte vhodné řešení pro vaše oči

Zorientovat se v kontaktních čočkách není snadné, ale naši optometristé a optičtí specialisté vám ochotně pomohou najít ideální řešení pro vaše osobní potřeby.

Díky našemu celoživotnímu vzdělávání a znalosti oboru, vám umíme poradit, zda jsou pro vás vhodné měsíční, čtrnáctidenní nebo jednodenní čočky. Navíc vám doporučíme mezi hydrogelovými a silikon-hydrogelovými čočkami a také, zda volit jednoohniskové nebo multifokální čočky.

Moderní technologie pro vaše oči

Veškerá vyšetření očí u nás probíhají na nejmodernějších přístrojích. S námi budete mít také jistotu, že máte ty nejlepší čočky, které jsou momentálně na trhu dostupné. 

Přijďte vyzkoušet Doctor Optic u vás ve městě a uvidíte, jak vám to sekne.

Udělejte si ze specialistů z oční optiky Doctor Optic ve vašem městě své průvodce k nejvhodnějším kontaktním čočkám pro vás. Ať už hledáte kontaktní čočky, multifokální kontaktní čočky na blízko či na dálku, nebo samozabarvovací, u nás je najdete! Chceme, abyste se cítili dobře a jistě s vašimi novými kontaktními čočkami. Přijďte proto k nám a objevte skvělý výběr a kvalitu s garancí Doctor Optic. Aplikace kontaktních čoček je zpoplatněna částkou 990 Kč. 

Hledejte v mapě nebo v abecedním pořadí desítek našich prodejen.